Доска объявлений Украины

Сортировать статьи

Все статьи

Значення будівництва в сучасних умовах

Сьогодні ми б хотіли трохи поговорити на таку тему, як будівництво. Але для початку ми заглянемо трохи в минуле, адже саме в давнину, в кам'яному столітті починається історія строітельства.Правда, колись це були маленькі непоказні будиночки. Але прогрес не стоїть на місці, і маленькі будиночки перетворюються в замки, будинки, садиби і багато іншого. Кам'яні споруди, дерев'яні хати, на сьогоднішній день гігантські бетонні будівлі - все це результат будівництва.

категория: Строительство
Прості правила ремонту

Якщо ви хоч раз за своє довге або коротке життя робили робили ремонт в квартирі, і не витратили ні крупиці нервів, то можу сказати, що ви один з найщасливіших людей. Як сказав один з дуже відомих сатириків (здається Жванецький) - ремонт це стан душі.

категория: Строительство
Будівництво та його етапи

Ця стаття буде присвячена будівництва, проектування та трьом основним етапам будівництва. Будівництво - промислова галузь, яка займається вовзведеніем різних споруд від доків, дамб і мостів до доріг і будівель!

категория: Строительство
Технології в ремонті і будівництві

Сьогодні нові технології в ремонті і будівництві надають нам, не тільки зручність в ремонті, а й заощадження коштів, які багато в чому полегшують наш побут. Тільки подумати всього десяток років тому люди використовували для будівництва звичайнісінькі будівельні матеріали, а сьогодні ми можемо використовувати такі матеріали, які зменшують не тільки витрати часу, але і сил на ремонт, що дуже важливо.

категория: Строительство
Будівництво, кілька рекомендацій

І так, ви вирішили побудувати будинок, гараж, і т.д. Що вам для цього знадобиться? Для початку цегла, до вибору якого, потрібно підійти грунтовно. Щоб вибрати хороший, а головне - потрібний вам цегла, потрібно скласти, так би мовити, моніторинг фірм, які пропонують купити вам цегла. Вибирати цегла потрібно, перш за все, за якістю. Ціни на цеглу, в різних місцях, істотно відрізняються, тому ви повинні вибрати найбільш дешевий, але якісний варіант.

категория: Строительство
Як зробити ремонт квартири самостійно

В ході проведення ремонту в квартирі досить складно уникнути будь-яких незапланованих ситуацій, але цілком реально зменшити ймовірність їх виникнення до мінімуму. Нижче, в цій статті, буде детально перераховано основні етапи того як зробити ремонт квартири самостійно.

категория: Строительство
На що звернути увагу при виборі планування?

Як вибрати планування квартири? На що звернути увагу в першу чергу? У новому тисячолітті вимоги до планування квартир істотно зросли, не кажучи вже про те, що запити покупців нерухомості в корені змінилися. Сьогодні громадян цікавить не просто дах над головою, а й якість будівництва, ступінь розвитку інфраструктури, екологія району, зручність і естетика проекту.

категория: Строительство
Профессиональная химчистка штор и гардин

Сегодня хотим рассказать о набирающей популярность услуге выездной химчистки штор и гардин, которая восстребована среди владельцев, которые, предпочитают доверить чистку профессионалам, чтобы не испортить дорогое изделие. По большому счету химчистка кулис, жалюзи, занавесей, штор, может выполняться разными способами, но в этой статье будет акцент именно на выездную услугу.

категория: Здоровье
Сервис рекламы SANTIM - МОШЕННИКИ

Тизерная-баннерная реклама уже давно зарекомендовала себя с лучшей стороны для привлечения хорошего целевого трафика на сайт с продукцией и услугами. Многие небольшие интернет-магазины до сих пор предпочитают продавать свои товары именно через тизерую рекламу, которая в сравнении с контекстной рекламой приносит куда больший поток целевых клиентов. В некоторых случаях бюджет такой рекламы намного ниже на выходе.

категория: Интернет
Холодильная сплит-система

Холодильная сплит-система является среднетемпературным оборудованием, которое устанавливается в охлаждающие камеры, предназначенные для кратковременного хранения молочной продукции, мясной и рыбной гастрономии, кондитерских изделий, овощей, фруктов, вина, цветов, меховых изделий.

категория: Строительство
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Обратите внимание
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений