Доска объявлений Украины

Сортировать статьи

Все статьи

Освітлення ванної кімнати, деякі ідеї та поради

В інтер'єрі будь-якого будинку ванна кімната має важливе значення. Це не просто кімната, де можна вмитися і привести себе в порядок, це також місце, де можна відпочити душею і розслабитися після напруженого робочого дня. Важливе значення для комфорту і затишку у ванній має хороше освітлення ванної кімнати.

категория: Строительство
Де вигідніше купувати автозапчастини?

Ремонт - невід'ємна частина експлуатації Вашого автомобіля, оскільки будь-який агрегат, яким би довговічним він не був, рано чи пізно зажадає обслуговування.

категория: Авто-Мото
Як безпечно купувати товари на дошці безкоштовних оголошень?

При купівлі будь-яких товарів, що виставляються користувачами на дошках безкоштовних оголошень, важливо дотримуватися кількох основних правил і рекомендацій, які дозволять Вам не стати жертвою шахраїв і отримати товар, який повністю відповідає його опису.

категория: Интернет
Покупка б / у смартфона - на що звертати увагу при покупці телефону з рук?

Вартість смартфонів першого ешелону регулярно б'є нові рекорди, через що багатьом людям вигідніше купити бу телефон за більш оптимальною ціною. Плюс такого підходу - можливість заощадити до 50% від ринкової вартості. Є й істотний мінус - ймовірність нарватися на заблокований або зламаний мобільник.

категория: Интернет
Великі рюкзаки - великі проблеми

Як маленькі черепашки, у яких з-під панцирів видно лише кінчики ніжок, наші діти змушені щодня носити гігантські рюкзаки, вирушаючи на навчання. Навіть старшокласникам доводиться нахилятися вперед, щоб тягнути свої важкі книги і зошити в школу і назад. Це виглядає гнітюче і трохи безглуздо, але при цьому мало у кого виникає думка, а чи не небезпечно це?

категория: Детский мир
Надійний пароль - що це і як?

«Пароль», «123456» або просто «таємно» Такі паролі дуже схожі, вкрай популярні - і аж ніяк непаролі безпечні. При цьому насправді дуже просто знайти відповідний букві безпеки пароль. Про що ми сьогодні і поговоримо.

категория: Интернет
Отримай трафік через вірусний маркетинг

Вірусний маркетинг - це реальна можливість для власника сайта залучити більший трафік навіруси сайт. Причому сенс вірусного маркетингу такий, що всі основні дії виробляються самими відвідувачами, які, подібно до вірусів, «заражають» інших онлайновцев позитивними відомостями про ваш проект.

категория: Интернет
Тематичні розсилки один із способів розкручування

Багато власників сайтів наївно вважають, що використовуючи один два інструментарассилкі
розкрутки сайту, вони отримають великий потік відвідувачів. Так не буває. Не можна
сподіватися тільки на трафік по RSS або друзів з Вконтакте, Facebook, LiveJournal.

категория: Интернет
Секрети вебмастера 10 помилок в веб-дизайні

Всі користувачі, заходячи на нові сайти, в першу чергу оцінюють зовнішній вигляд сайту. Інакше і бути не може, так як шаблон сайту це те, що допомагає нам отримати майже миттєве знання про характер сайту, орієнтуватися на ньому і отримувати потрібну нам інформацію.

категория: Интернет
Незаперечні переваги інтернет магазинів

Покупки через інтернет магазини стають все більш популярними серед населення нашої країни. Це не дивно, так як така форма придбання товарів є найбільш зручною, а головне вигідною. Купуючи речі в інтернет магазинах, не потрібно переплачувати за оренду приміщень, і за все, що пов'язано з їх обслуговуванням.

категория: Интернет
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Сторінка у Фейсбук
Дешеві квитки
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений