Доска объявлений Украины

Сортировать статьи

Все статьи

Покупка б / у смартфона - на що звертати увагу при покупці телефону з рук?

Вартість смартфонів першого ешелону регулярно б'є нові рекорди, через що багатьом людям вигідніше купити бу телефон за більш оптимальною ціною. Плюс такого підходу - можливість заощадити до 50% від ринкової вартості. Є й істотний мінус - ймовірність нарватися на заблокований або зламаний мобільник.

категория: Интернет
Великі рюкзаки - великі проблеми

Як маленькі черепашки, у яких з-під панцирів видно лише кінчики ніжок, наші діти змушені щодня носити гігантські рюкзаки, вирушаючи на навчання. Навіть старшокласникам доводиться нахилятися вперед, щоб тягнути свої важкі книги і зошити в школу і назад. Це виглядає гнітюче і трохи безглуздо, але при цьому мало у кого виникає думка, а чи не небезпечно це?

категория: Детский мир
Надійний пароль - що це і як?

«Пароль», «123456» або просто «таємно» Такі паролі дуже схожі, вкрай популярні - і аж ніяк непаролі безпечні. При цьому насправді дуже просто знайти відповідний букві безпеки пароль. Про що ми сьогодні і поговоримо.

категория: Интернет
Отримай трафік через вірусний маркетинг

Вірусний маркетинг - це реальна можливість для власника сайта залучити більший трафік навіруси сайт. Причому сенс вірусного маркетингу такий, що всі основні дії виробляються самими відвідувачами, які, подібно до вірусів, «заражають» інших онлайновцев позитивними відомостями про ваш проект.

категория: Интернет
Тематичні розсилки один із способів розкручування

Багато власників сайтів наївно вважають, що використовуючи один два інструментарассилкі
розкрутки сайту, вони отримають великий потік відвідувачів. Так не буває. Не можна
сподіватися тільки на трафік по RSS або друзів з Вконтакте, Facebook, LiveJournal.

категория: Интернет
Секрети вебмастера 10 помилок в веб-дизайні

Всі користувачі, заходячи на нові сайти, в першу чергу оцінюють зовнішній вигляд сайту. Інакше і бути не може, так як шаблон сайту це те, що допомагає нам отримати майже миттєве знання про характер сайту, орієнтуватися на ньому і отримувати потрібну нам інформацію.

категория: Интернет
Незаперечні переваги інтернет магазинів

Покупки через інтернет магазини стають все більш популярними серед населення нашої країни. Це не дивно, так як така форма придбання товарів є найбільш зручною, а головне вигідною. Купуючи речі в інтернет магазинах, не потрібно переплачувати за оренду приміщень, і за все, що пов'язано з їх обслуговуванням.

категория: Интернет
Як правильно написати оголошення (зразок)

У статті Ви дізнаєтеся як правильно написати оголошення і отримаєте поради які допоможуть створити зразок для вашого ефективного оголошення. Люди часто розміщують оголошення і не замислюючись пишуть в нього все що прийде в голову і навмання відправляють його в мережу. Можливо і Ви так ні разу робили? Може Ви намагалися взяти кількістю, а не якістю? Безумовно кількість розміщених оголошень грає важливу роль, так як різні люди користуються різними сайтами і з різних ресурсів можуть Вам зателефонувати, а Ви в свою чергу можете швидше зробити продаж.

категория: Интернет
Продажі через сторінку Facebook (Фейсбук)

Фейсбук - відмінний майданчик для продажу! Можливо Ви не так близько знайомі з facebook як з іншими популярними соціальними мережами країн СНД, але саме facebook має ряд переваг перед іншими. У даній статті Ви знайдете інформацію про те як створити продається сторінку на фейсбук. Уважно вивчіть пропозиції і приступите до покрокового керівництва організації помічника для Вашого бізнесу!

категория: Бизнес и Финансы
Техніка продажів

Початківцям продавцям - консультантам, важко відразу засвоїти всі ази техніки продажів. Особливо, якщо їх цьому не навчають.

категория: Бизнес и Финансы
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Обратите внимание
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений