Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:
Сортировать статьи

Строительство

Будівництво та його етапи

Ця стаття буде присвячена будівництва, проектування та трьом основним етапам будівництва. Будівництво - промислова галузь, яка займається вовзведеніем різних споруд від доків, дамб і мостів до доріг і будівель!

категория: Строительство
Технології в ремонті і будівництві

Сьогодні нові технології в ремонті і будівництві надають нам, не тільки зручність в ремонті, а й заощадження коштів, які багато в чому полегшують наш побут. Тільки подумати всього десяток років тому люди використовували для будівництва звичайнісінькі будівельні матеріали, а сьогодні ми можемо використовувати такі матеріали, які зменшують не тільки витрати часу, але і сил на ремонт, що дуже важливо.

категория: Строительство
Будівництво, кілька рекомендацій

І так, ви вирішили побудувати будинок, гараж, і т.д. Що вам для цього знадобиться? Для початку цегла, до вибору якого, потрібно підійти грунтовно. Щоб вибрати хороший, а головне - потрібний вам цегла, потрібно скласти, так би мовити, моніторинг фірм, які пропонують купити вам цегла. Вибирати цегла потрібно, перш за все, за якістю. Ціни на цеглу, в різних місцях, істотно відрізняються, тому ви повинні вибрати найбільш дешевий, але якісний варіант.

категория: Строительство
Як зробити ремонт квартири самостійно

В ході проведення ремонту в квартирі досить складно уникнути будь-яких незапланованих ситуацій, але цілком реально зменшити ймовірність їх виникнення до мінімуму. Нижче, в цій статті, буде детально перераховано основні етапи того як зробити ремонт квартири самостійно.

категория: Строительство
На що звернути увагу при виборі планування?

Як вибрати планування квартири? На що звернути увагу в першу чергу? У новому тисячолітті вимоги до планування квартир істотно зросли, не кажучи вже про те, що запити покупців нерухомості в корені змінилися. Сьогодні громадян цікавить не просто дах над головою, а й якість будівництва, ступінь розвитку інфраструктури, екологія району, зручність і естетика проекту.

категория: Строительство
Холодильная сплит-система

Холодильная сплит-система является среднетемпературным оборудованием, которое устанавливается в охлаждающие камеры, предназначенные для кратковременного хранения молочной продукции, мясной и рыбной гастрономии, кондитерских изделий, овощей, фруктов, вина, цветов, меховых изделий.

категория: Строительство
Газонокосилки электрические и бензиновые

Если бы у вас был бы загородный дом, дача, коттедж, или просто участок земли — вам не устроиться без технике, что бы ухаживать за газоном или скашивать траву в еду зверям.

категория: Строительство
Лёгкие козловые краны для подъёма грузов

Лёгкие козловые краны – это передвижные подъёмные устройства с электрическим или ручным приводом, предназначенные для погрузки и разгрузки небольших (до 5 тонн) грузов. Этот тип кранов подходит для работ в мастерских по ремонту, гаражах, производственных цехах и складах.

категория: Строительство
Бензопила и ее устройство

Если приходится говорить о распиловке древесины различной твердости и породы, то, несомненно, наиболее верным решением для выполнения этой трудоемкой работы будет использование бензопилы.

категория: Строительство
Особенности эксплуатации бензопил

От того, насколько качественно соблюдаются условия эксплуатации бензопил, во многом зависит долговечность их работы, поэтому необходимость соблюдения определенных рекомендаций по использованию данного оборудования является чрезвычайно важным вопросов.

категория: Строительство
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Сторінка у Фейсбук
Дешеві квитки
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений