Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:
Сортировать статьи

Строительство

Инверторный кондиционер: Почему инверторный лучше обычного?

Тысячи лет назад, когда наши с вами предки добывали огонь с помощью камня и мечтали о том, как приручить воду они и подумать не могли о том, что когда-то в будущем человек с помощью всего одной кнопки, сможет управлять климатом в своем жилище.  
Практически в каждом втором доме и офисе современного украинца сейчас можно встретить кондиционер. Благодаря стремительному развитию технологий, удалось достичь минимальных размеров и многофункциональнсти.

категория: Строительство
Корисні поради з вибору шафи купе на замовлення

Сьогодні шафа купе, вважається одним з найпопулярніших виробів з корпусних меблів, його все частіше можна зустріти в сучасних будинках і квартирах. завдяки своїм особливостям шафи купе виготовлені на замовлення, дозволяють істотно заощадити займану площу, можуть бути розміщені в нішах, куди практично неможливо вмістити готовий виріб, наприклад шафа радянського виробництва.

категория: Строительство
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Обратите внимание
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений