Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:
Сортировать статьи

Строительство

Які натяжні стелі краще вибрати в квартиру?

Як вибрати натяжну стелю в квартиру? Глянцеву або матову чи сатинову? Звичайну ПВХ або тканинну? Відповіді на ці питання розкриємо в нашій статті.

категория: Строительство
Алюмінієві труби: для чого потрібні, і де застосувати

Алюмінієві труби протягом багатьох років застосовуються в різних сферах. Вони досить технологічні, так як легко піддаються обробці і добре гнуться. З'єднання труб здійснюється за допомогою пайки. У порівнянні зі сталевими, алюмінієві труби мають невисокий коефіцієнт шорсткості, тому, завдяки такій характеристиці, пропускна здатність у них чудова, що дозволяє застосовувати труби невеликого діаметру. Алюміній досить стійкий до корозій, тому труби з цього матеріалу найчастіше застосовуються в системах транспортування різних рідин і газів.

категория: Строительство
Дренажные системы

Воздействие грунтовых вод негативно сказывается на состоянии строительных материалов. В результате, проседает и разрушается фундамент. Эта проблема особенно актуальна для зданий, построенных на суглинистых или глиняных почвах. В этом случае нет смысла подсыпать чернозём. Глина не пропускает воду. Таким образом, плодородная почва преет и со временем вымывается. С воздействием атмосферных осадков можно справиться с помощью дренажной системы.

категория: Строительство
Вчимося використовувати валик при фарбуванні стелі

Перш за все, стеля повинна бути рівним, інакше обробка тільки підкреслить наявні на ньому дефекти: вибоїни, тріщини і ін. Займатися стелею краще до того, як будуть оброблені підлогу і стіни тому, що ця робота дуже брудна і може зіпсувати зовнішній вигляд приміщення, якщо всі інші ремонтні роботи в ньому вже закінчені. Меблі теж рекомендується покрити чимось, щоб не зіпсувати, а ще краще винести її з кімнати.

категория: Строительство
Про ламінат

На сьогоднішній день покриття для підлоги представлені широким вибором майже в кожному будівельному магазині. Але, все-таки, ближче розглянемо найбільш поширений матеріал, який має назву ламінатом. Продається у вигляді панелі, що складається з певної кількості шарів, спресованих під тиском і високою температурою. На верхній шар наноситься ламінована плівка з використанням меламінових і акрилових смол. Цим і обумовлено назву матеріалу. Ламінована плівка - це хороший захист від конструкції від стирання, проникнення вологи і від впливу сонячного світла.

категория: Строительство
Дачна лава своїми руками

Немає такої дачі, де влітку не хотілося б присісти і трохи відпочити. Саме тому доброму господарю необхідна зручна і красива лавка. Зробити її при бажанні просто. Після закінчення робіт дачні лава зроблена своїми руками буде добре виглядати біля будинку або в саду.

категория: Строительство
Кольорові пластикові вікна, переваги і рішення

Тенденції дизайну з часом неминуче зазнають змін. Сьогодні важливі навіть незначні деталі інтер'єру. Якщо раніше досягненням було проста установка стандартних білих ПВХ вікон, то сьогодні замовники шукають найбільш відповідний колір пластика для свого інтер'єру. Кольорові пластикові вікна не тільки яскраві і незвичайні, але мають і інші корисні якості.

категория: Строительство
Освітлення ванної кімнати, деякі ідеї та поради

В інтер'єрі будь-якого будинку ванна кімната має важливе значення. Це не просто кімната, де можна вмитися і привести себе в порядок, це також місце, де можна відпочити душею і розслабитися після напруженого робочого дня. Важливе значення для комфорту і затишку у ванній має хороше освітлення ванної кімнати.

категория: Строительство
Значення будівництва в сучасних умовах

Сьогодні ми б хотіли трохи поговорити на таку тему, як будівництво. Але для початку ми заглянемо трохи в минуле, адже саме в давнину, в кам'яному столітті починається історія строітельства.Правда, колись це були маленькі непоказні будиночки. Але прогрес не стоїть на місці, і маленькі будиночки перетворюються в замки, будинки, садиби і багато іншого. Кам'яні споруди, дерев'яні хати, на сьогоднішній день гігантські бетонні будівлі - все це результат будівництва.

категория: Строительство
Прості правила ремонту

Якщо ви хоч раз за своє довге або коротке життя робили робили ремонт в квартирі, і не витратили ні крупиці нервів, то можу сказати, що ви один з найщасливіших людей. Як сказав один з дуже відомих сатириків (здається Жванецький) - ремонт це стан душі.

категория: Строительство
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений