Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:
Сортировать статьи

Интернет

Что Вам светит за скопированную из Интернет фотографию?

Сегодня Интернет - это не только удобный источник информации, место для развлечений, но и отличная территория для освещения своей деятельности, продвижения товаров и услуг. К сожалению очень часто, небольшие компании и частные лица, используют контент (тексты, фото и видео-материалы) "из интернета", тем самым даже не подозревая о законности своих действий. Вы наверняка слышали об авторском праве, торговой марке, роялти за использование контента и т.д. В этой статье, мы постараемся кратко рассказать обо всем подробно.

категория: Интернет
Як безпечно купувати товари на дошці безкоштовних оголошень?

При купівлі будь-яких товарів, що виставляються користувачами на дошках безкоштовних оголошень, важливо дотримуватися кількох основних правил і рекомендацій, які дозволять Вам не стати жертвою шахраїв і отримати товар, який повністю відповідає його опису.

категория: Интернет
Покупка б / у смартфона - на що звертати увагу при покупці телефону з рук?

Вартість смартфонів першого ешелону регулярно б'є нові рекорди, через що багатьом людям вигідніше купити бу телефон за більш оптимальною ціною. Плюс такого підходу - можливість заощадити до 50% від ринкової вартості. Є й істотний мінус - ймовірність нарватися на заблокований або зламаний мобільник.

категория: Интернет
Надійний пароль - що це і як?

«Пароль», «123456» або просто «таємно» Такі паролі дуже схожі, вкрай популярні - і аж ніяк непаролі безпечні. При цьому насправді дуже просто знайти відповідний букві безпеки пароль. Про що ми сьогодні і поговоримо.

категория: Интернет
Отримай трафік через вірусний маркетинг

Вірусний маркетинг - це реальна можливість для власника сайта залучити більший трафік навіруси сайт. Причому сенс вірусного маркетингу такий, що всі основні дії виробляються самими відвідувачами, які, подібно до вірусів, «заражають» інших онлайновцев позитивними відомостями про ваш проект.

категория: Интернет
Тематичні розсилки один із способів розкручування

Багато власників сайтів наївно вважають, що використовуючи один два інструментарассилкі
розкрутки сайту, вони отримають великий потік відвідувачів. Так не буває. Не можна
сподіватися тільки на трафік по RSS або друзів з Вконтакте, Facebook, LiveJournal.

категория: Интернет
Секрети вебмастера 10 помилок в веб-дизайні

Всі користувачі, заходячи на нові сайти, в першу чергу оцінюють зовнішній вигляд сайту. Інакше і бути не може, так як шаблон сайту це те, що допомагає нам отримати майже миттєве знання про характер сайту, орієнтуватися на ньому і отримувати потрібну нам інформацію.

категория: Интернет
Незаперечні переваги інтернет магазинів

Покупки через інтернет магазини стають все більш популярними серед населення нашої країни. Це не дивно, так як така форма придбання товарів є найбільш зручною, а головне вигідною. Купуючи речі в інтернет магазинах, не потрібно переплачувати за оренду приміщень, і за все, що пов'язано з їх обслуговуванням.

категория: Интернет
Як правильно написати оголошення (зразок)

У статті Ви дізнаєтеся як правильно написати оголошення і отримаєте поради які допоможуть створити зразок для вашого ефективного оголошення. Люди часто розміщують оголошення і не замислюючись пишуть в нього все що прийде в голову і навмання відправляють його в мережу. Можливо і Ви так ні разу робили? Може Ви намагалися взяти кількістю, а не якістю? Безумовно кількість розміщених оголошень грає важливу роль, так як різні люди користуються різними сайтами і з різних ресурсів можуть Вам зателефонувати, а Ви в свою чергу можете швидше зробити продаж.

категория: Интернет
Сервис рекламы SANTIM - МОШЕННИКИ

Тизерная-баннерная реклама уже давно зарекомендовала себя с лучшей стороны для привлечения хорошего целевого трафика на сайт с продукцией и услугами. Многие небольшие интернет-магазины до сих пор предпочитают продавать свои товары именно через тизерую рекламу, которая в сравнении с контекстной рекламой приносит куда больший поток целевых клиентов. В некоторых случаях бюджет такой рекламы намного ниже на выходе.

категория: Интернет
Мошенничество по Email «Ваша частная жизнь по угрозой». Шантаж на 800 долларов в Bitcoin.

Написать эту статью, решил сразу после того, как разобрался в ситуации и проверил одно из фишинговых писем, которое получил со своего же почтового ящика.
Речь идет об одной из последних кампаний по спам-рассылке фишинга электронной почты, рассылаемой на различные учетные записи электронной почты, и содержащее сообщение о том, что ваша учетная запись и устройство электронной почты были взломаны. Чаще всего для того, чтобы запутать и запугать жертву, такое сообщение электронной почты может быть отправлено вам с вашей учетной записи электронной почты, но уже давно не секрет, что отправить почту с любого адреса можно с помощью бесплатных онлайн-сервисов.

категория: Интернет
Бесплатный хостинг в Украине

Сегодня каждый 3-й житель Украины имеет свою собственную страничку в Интернете. Это может быть страница или группа в социальной сети, блог или сайт. Используя бесплатные общедоступные платформы, владельцы сайтов и блогов обычно ограничены в количестве размещаемых изображений, страниц для своих товаров или услуг, невозможности использовать красивое простое имя сайта. В этой статье мы рассмотрим наиболее интересные варианты расширения возможностей для тех, кому просто не хватает места и хочется уже более серьезных проектов. 

категория: Интернет
Плюсы и минусы быстрого создания сайта под ключ

Сегодня мы поговорим о том, возможно ли создание сайта под ключ быстро и качественно. Для начала давайте разберемся, что значит «быстро» в данном случае.

категория: Интернет
Размещение рекламных объявлений

Рекламою називають інформацію, за допомогою якої привертається увага до компанії або її товару. Її мета зацікавити покупця, пробудити в ньому бажання купити товар або скористатися послугою.

категория: Интернет
Что продавать в Интернет-магазине?

На сьогоднішній день в Інтернеті існує величезна кількість магазинів, в яких можна замовити будь-який товар. Проводиться таке замовлення дуже просто - необхідно всього лише вибрати той товар, який ви хочете придбати і клікнути мишкою у графі «купити». Однак не кожен з нас хоче бути лише покупцем.

категория: Интернет
Современные системы безопасности

В даний час існують найрізноманітніші способи захисту об'єктів від проникнення зловмисників. У будь-якому випадку системи безпеки, якими б сучасними вони не були не повинні складатися з одного рубежу захисту.

категория: Интернет
Как скачать с Youtube любой ролик с помощью одной клавиши

Навіщо завантажувати відео з YouTube? Можливо, ви захочете подивитися ролик пізніше, а доступу до інтернету не буде. Можливо, завтра або через годину ролик з тих чи інших причин видалять. Ми розповімо, як легко і просто завантажити відео з YouTube на смартфон, планшет і комп'ютер.

категория: Интернет
Стоит ли доверять Google поиску?

Як на Вашу думку - чи достовірні результати видачі найпопулярнішого пошукача в світі?

категория: Интернет
ТОП 20 популярных досок объявлений Украины 2017

С появлением Интернет реклама, которая и по сей день считается "ДВИГАТЕЛЕМ ТОРГОВЛИ" продвигать свои услуги и товары стало проще. Опытные пользователи мировой паутины способны всего за несколько дней заявить о себе с помощью бесплатных инструментов. Среди наиболее популярных - первое место у досок объявлений.

категория: Интернет
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений