Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:
Сортировать статьи

Бытовая техника

4 типа электрических обогревателей для частного дома

Обогревать помещения газом или твердым топливом дешевле, чем электричеством, но в некоторых случаях без электрообогревателя не обойтись. Например, мобильный отопительное устройство пригодится на холодных остекленных террасах или при возникновении проблем с основным отоплением. Узнайте, чем стоит руководствоваться при выборе электронагревателя.

категория: Бытовая техника
Бытовая техника: три полезных совета

Сьогодні побутова техніка стала справжнім членом сім'ї, від якого багато в чому залежить настрій домочадців, адже побутові прилади істотно спрощують нам життя, граючи вирішуючи складні завдання по господарству, і економлять настільки дорогоцінний час. Будь-побутовий прилад, як живий організм, вимагає до себе уваги і турботи, не терпить насильства і брутального ставлення. Майстри кажуть, що кожен другий прилад виходить з ладу через неправильну експлуатацію.

категория: Бытовая техника
Как правильно выбрать кухонный комбайн?

Хороший кухонний комбайн - це мрія практично будь-якої господині. Адже за допомогою цього девайса можна швидко приготувати безліч страв, це - відмінний помічник на кухні.

категория: Бытовая техника
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений