Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:
Сортировать статьи

Авто-Мото

Як вибрати недорогий автомобіль?

Коли мова заходить про придбання недорого автомобіля, слід розраховувати на те, що вибір у Вас буде досить невеликий. З одного боку, за невелику суму придбати можна вже старий автомобіль будь-якого класу, але порівняно не новий (трьох або чотирьох років використання). З іншого боку, можна придбати автомобіль високого класу, але з досить високим рівнем власності, більше десяти років.

категория: Авто-Мото
Як виручити з продажу авто якомога більшу суму?

Практично кожному власнику автомобіля рано чи пізно доводиться продати своє авто в силу різноманітних життєвих обставин. Перш ніж приступити до найвідповідальнішого моменту - продажу, потрібно підготувати до неї автомобіль. Комплексна чистка або мийка просто необхідна перед продажем. Покупцеві завжди буде приємніше поглянути на чисте авто, яке повинно виглядати презентабельним. Однак є в мийці і свої мінуси - подряпини видно виразніше. Звичайно, краще, якщо ви продаєте авто без них, тоді можна нічого не боятися. Існує ще один діючий прийом - приємний запах в салоні, який може принадити потенційного покупця.

категория: Авто-Мото
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Сторінка у Фейсбук
Дешеві квитки
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений