Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:
Сортировать статьи

Авто-Мото

Тюнінг автомобілів

У перекладі з англійської tuning означає регулювання або настроювання. При вживанні словосполучення «тюнінг автомобіля» найчастіше мають на увазі лише його зовнішню обробку, оскільки зовнішня обробка є, мабуть, найпоширенішою з різновидів тюнінгу автомобіля. Крім зовнішнього тюнінгу виділяють: внутрішній тюнінг (зміна салону автомобіля) і технічний тюнінг (зміна підвіски, конструкції двигуна і ін.).

категория: Авто-Мото
Підбираємо шини для автомобіля

Підбір шин для автомобіля - одна з основних проблем, з якою стикаються автолюбителі, яка ускладнюється тим, що тип шин прямо пов'язаний з сезоном. Перевзуватися і міняти покришки доводиться досить часто, і після завершення цього часом нелегкого процесу хочеться відкатати сезон спокійно і без ексцесів. Отже, щоб не прогадати і зробити вірний вибір, потрібно знати всі особливості, мінуси і плюси кожного типу шин.

категория: Авто-Мото
Неякісні деталі для іномарок, можуть стати причиною ДТП

Будь-який власник нової або старої іномарки не раз стикався з труднощами при покупці запасних деталей для своєї машини. Навіть маючи абсолютно новий і дорогий автомобіль не можна повністю застрахуватися від поломок. А вже тим більше, якщо питання стосується бюджетних марок китайських машин, які вже після декількох тисяч кілометрів пробігу починають підносити неприємні сюрпризи своїм власникам. Як правило, в таких випадках з ремонтом краще не зволікати.

категория: Авто-Мото
Купівля автомобіля

Після придбання автомобіля кожна людина не може натішитися такій важливого для нього події, нарешті купив довгоочікуване, здійснив мрію, довго збирав і збирав гроші.

категория: Авто-Мото
Як вигідно продати б / у автомобіль

Бажання вигідно продати свій автомобіль зараз підстьобує велику кількість людей. Причому можна відзначити, що існує такий вид заробітку, як продаж авто з пробігом і на цьому люди непогано заробляють. Зазвичай вони дуже добре знають секрети вигідного продажу автомобіля. Так в чому ж полягають дані нюанси? Відповідь на це питання, що дозволяє вигідно продати підтриманий авто, постараємося знайти в цій статті.

категория: Авто-Мото
Покупка подержанного автомобиля

Купівля старої машини справа відповідальна. Всі звикли обговорювати переваги і недоліки нових автомобілів, проте ресурс використання машини все-таки багаторічний, і тому, в силу різних причин, дуже і дуже багато хто воліє обзаводитися новими авто.

категория: Авто-Мото
Як вибрати недорогий автомобіль?

Коли мова заходить про придбання недорого автомобіля, слід розраховувати на те, що вибір у Вас буде досить невеликий. З одного боку, за невелику суму придбати можна вже старий автомобіль будь-якого класу, але порівняно не новий (трьох або чотирьох років використання). З іншого боку, можна придбати автомобіль високого класу, але з досить високим рівнем власності, більше десяти років.

категория: Авто-Мото
Як виручити з продажу авто якомога більшу суму?

Практично кожному власнику автомобіля рано чи пізно доводиться продати своє авто в силу різноманітних життєвих обставин. Перш ніж приступити до найвідповідальнішого моменту - продажу, потрібно підготувати до неї автомобіль. Комплексна чистка або мийка просто необхідна перед продажем. Покупцеві завжди буде приємніше поглянути на чисте авто, яке повинно виглядати презентабельним. Однак є в мийці і свої мінуси - подряпини видно виразніше. Звичайно, краще, якщо ви продаєте авто без них, тоді можна нічого не боятися. Існує ще один діючий прийом - приємний запах в салоні, який може принадити потенційного покупця.

категория: Авто-Мото

Категории каталога статей
Авторизация
Хотите больше рассказать о своем товаре, услуге или поделиться впечатлениями?
Разместите новость, статью в нашем каталоге бесплатно!
Авторам самых полезных статей, будет начислено до 100 гривен на внтуренний баланс для рекламы объявлений!

Бесплатный каталог статей
Категории
Рейтинг лучших досок объявлений