Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:
Сортировать статьи

Авто-Мото

Наиболее частая причина отказа пуска двигателя

Выход из строя бензонасоса, засорение топливной системы и ее комплектующих, самый неудобный случай, возникающий в движении, особенно если это случилось за городом, и нет возможности в скором времени прибыть в ближайший сервис технического обслуживания. Первые признаки неисправности: автомобиль при движении начинает глохнуть, и в таком случае хорошо, если автомобиль оснащен ручной коробкой передач, хуже если коробка автомат, так как ее электронная часть может выйти из строя.

категория: Авто-Мото
Поради водіям початківцям

Підготовка водіїв враховує практично всі аспекти водіння. Але особливості характеру чи погана сприйнятливість інформації здатні стати причиною серйозної помилки, яка може спричинити аварійну ситуацію. В такому випадку знадобляться корисні поради починаючим водіям, які допоможуть уникнути багатьох проблем.

категория: Авто-Мото
Автомобілі: переваги і недоліки

Автомобіль - розкіш чи засіб пересування? Інтернет підказує нам, що число автомобілів в світі перевалила за мільярд. У наш час важко уявити світ без вірного "залізного коня", і вже не одне століття мова йде далеко не про велосипед.

категория: Авто-Мото
Де вигідніше купувати автозапчастини?

Ремонт - невід'ємна частина експлуатації Вашого автомобіля, оскільки будь-який агрегат, яким би довговічним він не був, рано чи пізно зажадає обслуговування.

категория: Авто-Мото
Квадроцикл: Какой квадроцикл лучше купить?

Как выбрaть верную модель, с оптимальными техническими параметрами, чтобы не переплатить и остаться довольными расскажем в этой статье. Следует отметить, что квадроциклы разделяют на одноместные и двухместные, которые не зависимо от своей мощности, проходимости и устойчивости, все же имеют разное предназначение.

категория: Авто-Мото
Тюнінг автомобілів

У перекладі з англійської tuning означає регулювання або настроювання. При вживанні словосполучення «тюнінг автомобіля» найчастіше мають на увазі лише його зовнішню обробку, оскільки зовнішня обробка є, мабуть, найпоширенішою з різновидів тюнінгу автомобіля. Крім зовнішнього тюнінгу виділяють: внутрішній тюнінг (зміна салону автомобіля) і технічний тюнінг (зміна підвіски, конструкції двигуна і ін.).

категория: Авто-Мото
Підбираємо шини для автомобіля

Підбір шин для автомобіля - одна з основних проблем, з якою стикаються автолюбителі, яка ускладнюється тим, що тип шин прямо пов'язаний з сезоном. Перевзуватися і міняти покришки доводиться досить часто, і після завершення цього часом нелегкого процесу хочеться відкатати сезон спокійно і без ексцесів. Отже, щоб не прогадати і зробити вірний вибір, потрібно знати всі особливості, мінуси і плюси кожного типу шин.

категория: Авто-Мото
Неякісні деталі для іномарок, можуть стати причиною ДТП

Будь-який власник нової або старої іномарки не раз стикався з труднощами при покупці запасних деталей для своєї машини. Навіть маючи абсолютно новий і дорогий автомобіль не можна повністю застрахуватися від поломок. А вже тим більше, якщо питання стосується бюджетних марок китайських машин, які вже після декількох тисяч кілометрів пробігу починають підносити неприємні сюрпризи своїм власникам. Як правило, в таких випадках з ремонтом краще не зволікати.

категория: Авто-Мото
Купівля автомобіля

Після придбання автомобіля кожна людина не може натішитися такій важливого для нього події, нарешті купив довгоочікуване, здійснив мрію, довго збирав і збирав гроші.

категория: Авто-Мото
Як вигідно продати б / у автомобіль

Бажання вигідно продати свій автомобіль зараз підстьобує велику кількість людей. Причому можна відзначити, що існує такий вид заробітку, як продаж авто з пробігом і на цьому люди непогано заробляють. Зазвичай вони дуже добре знають секрети вигідного продажу автомобіля. Так в чому ж полягають дані нюанси? Відповідь на це питання, що дозволяє вигідно продати підтриманий авто, постараємося знайти в цій статті.

категория: Авто-Мото
Покупка подержанного автомобиля

Купівля старої машини справа відповідальна. Всі звикли обговорювати переваги і недоліки нових автомобілів, проте ресурс використання машини все-таки багаторічний, і тому, в силу різних причин, дуже і дуже багато хто воліє обзаводитися новими авто.

категория: Авто-Мото
Як вибрати недорогий автомобіль?

Коли мова заходить про придбання недорого автомобіля, слід розраховувати на те, що вибір у Вас буде досить невеликий. З одного боку, за невелику суму придбати можна вже старий автомобіль будь-якого класу, але порівняно не новий (трьох або чотирьох років використання). З іншого боку, можна придбати автомобіль високого класу, але з досить високим рівнем власності, більше десяти років.

категория: Авто-Мото
Як виручити з продажу авто якомога більшу суму?

Практично кожному власнику автомобіля рано чи пізно доводиться продати своє авто в силу різноманітних життєвих обставин. Перш ніж приступити до найвідповідальнішого моменту - продажу, потрібно підготувати до неї автомобіль. Комплексна чистка або мийка просто необхідна перед продажем. Покупцеві завжди буде приємніше поглянути на чисте авто, яке повинно виглядати презентабельним. Однак є в мийці і свої мінуси - подряпини видно виразніше. Звичайно, краще, якщо ви продаєте авто без них, тоді можна нічого не боятися. Існує ще один діючий прийом - приємний запах в салоні, який може принадити потенційного покупця.

категория: Авто-Мото
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений