Доска объявлений Украины

Сортировать статьи

Все статьи

Что Вам светит за скопированную из Интернет фотографию?

Сегодня Интернет - это не только удобный источник информации, место для развлечений, но и отличная территория для освещения своей деятельности, продвижения товаров и услуг. К сожалению очень часто, небольшие компании и частные лица, используют контент (тексты, фото и видео-материалы) "из интернета", тем самым даже не подозревая о законности своих действий. Вы наверняка слышали об авторском праве, торговой марке, роялти за использование контента и т.д. В этой статье, мы постараемся кратко рассказать обо всем подробно.

категория: Интернет
У мене захворів телефон

Поламка мобільного телефону - одна з найбільш неприємних ситуацій для сучасної людини. Що тепер робити і куди бігти? - про це коротко розповімо у нашій статті.

Как подобрать ролики для транспортерной ленты

Транспортерные конвейерные ролики – один из основных элементов бегущей ленты, от качества которых напрямую зависит длительность эксплуатации конструкции в целом. Вы владелец большого автоматизированного производства? В этой статье мы решили рассказать о том, как подобрать подходящие ролики в зависимости от вида и условий.

категория: Производство
Автомобілі: переваги і недоліки

Автомобіль - розкіш чи засіб пересування? Інтернет підказує нам, що число автомобілів в світі перевалила за мільярд. У наш час важко уявити світ без вірного "залізного коня", і вже не одне століття мова йде далеко не про велосипед.

категория: Авто-Мото
Алюмінієві труби: для чого потрібні, і де застосувати

Алюмінієві труби протягом багатьох років застосовуються в різних сферах. Вони досить технологічні, так як легко піддаються обробці і добре гнуться. З'єднання труб здійснюється за допомогою пайки. У порівнянні зі сталевими, алюмінієві труби мають невисокий коефіцієнт шорсткості, тому, завдяки такій характеристиці, пропускна здатність у них чудова, що дозволяє застосовувати труби невеликого діаметру. Алюміній досить стійкий до корозій, тому труби з цього матеріалу найчастіше застосовуються в системах транспортування різних рідин і газів.

категория: Строительство
Дренажные системы

Воздействие грунтовых вод негативно сказывается на состоянии строительных материалов. В результате, проседает и разрушается фундамент. Эта проблема особенно актуальна для зданий, построенных на суглинистых или глиняных почвах. В этом случае нет смысла подсыпать чернозём. Глина не пропускает воду. Таким образом, плодородная почва преет и со временем вымывается. С воздействием атмосферных осадков можно справиться с помощью дренажной системы.

категория: Строительство
11 правил етикету, які ви порушуєте і навіть не здогадуєтесь про це

Як потрібно передавати сіль, представляти людей і вести себе під час тосту насправді.

категория: Искусство
Вчимося використовувати валик при фарбуванні стелі

Перш за все, стеля повинна бути рівним, інакше обробка тільки підкреслить наявні на ньому дефекти: вибоїни, тріщини і ін. Займатися стелею краще до того, як будуть оброблені підлогу і стіни тому, що ця робота дуже брудна і може зіпсувати зовнішній вигляд приміщення, якщо всі інші ремонтні роботи в ньому вже закінчені. Меблі теж рекомендується покрити чимось, щоб не зіпсувати, а ще краще винести її з кімнати.

категория: Строительство
Про ламінат

На сьогоднішній день покриття для підлоги представлені широким вибором майже в кожному будівельному магазині. Але, все-таки, ближче розглянемо найбільш поширений матеріал, який має назву ламінатом. Продається у вигляді панелі, що складається з певної кількості шарів, спресованих під тиском і високою температурою. На верхній шар наноситься ламінована плівка з використанням меламінових і акрилових смол. Цим і обумовлено назву матеріалу. Ламінована плівка - це хороший захист від конструкції від стирання, проникнення вологи і від впливу сонячного світла.

категория: Строительство
Дачна лава своїми руками

Немає такої дачі, де влітку не хотілося б присісти і трохи відпочити. Саме тому доброму господарю необхідна зручна і красива лавка. Зробити її при бажанні просто. Після закінчення робіт дачні лава зроблена своїми руками буде добре виглядати біля будинку або в саду.

категория: Строительство
Monobank
Категории каталога статей
Авторизация
Категории
Прогноз погоды
Благотворительность
Уважаемые пользователи!
Объявлениям которые публикуются с целью сбора средств на лечение (реабилитацию) ребенка (детей) - "Приоритетный-статус" предоставляется бесплатно.
После размещения свяжитесь с нами, в письме обязательно укажите ссылку на объявление и номер телефона указанный в объявлении.
Самостоятельно помочь больным детям Вы можете на сайте Украинской биржи благотворительности
Рейтинг лучших досок объявлений