Доска объявлений Украины

Сортировать статьи

Все статьи

З 25 травня в Європі більше не можна фотографувати людей

З 25 травня 2018 року на всій території Євросоюзу почне діяти закон General Data Protection Regulation (GDPR), який внесе безліч змін у вже діючі статті та директиви, що стосуються персональних даних.

категория: Искусство
Размещение рекламных объявлений

Рекламою називають інформацію, за допомогою якої привертається увага до компанії або її товару. Її мета зацікавити покупця, пробудити в ньому бажання купити товар або скористатися послугою.

категория: Интернет
Как читать книги малышам?

Знайомство з книгою можливо вже в самому ніжному віці (від 0 до 6 місяців), і починати його краще з дитячих віршів і пісеньок: немовлята дуже добре відчувають віршований і музичний ритм. Ще не розуміючи змісту слів, вони вже здатні адекватно реагувати на їх ритм і інтонацію маминого голосу: якщо мамині слова звучать грайливо і весело, крихітка посміхається; якщо мама каже серйозним голосом, він теж стає серйозним. Так у малюка формуються життєво важливі емоції.

категория: Увлечения и хобби
Что продавать в Интернет-магазине?

На сьогоднішній день в Інтернеті існує величезна кількість магазинів, в яких можна замовити будь-який товар. Проводиться таке замовлення дуже просто - необхідно всього лише вибрати той товар, який ви хочете придбати і клікнути мишкою у графі «купити». Однак не кожен з нас хоче бути лише покупцем.

категория: Интернет
Создание бренда: так ли все просто?

Як відомо, брендинг починається безпосередньо до виготовлення товару і може розроблятися протягом тривалого часу. Однак не варто витрачати кошти на просування неякісного товару. Лише в разі гарантії стабільної якості бренд буде мати вплив на свідомість споживача.

категория: Бизнес и Финансы
Что делать, если ноутбук залит жидкостью?

Якщо ви випадково залили ноутбук, то ви можете значно полегшити його подальшу долю, діючи швидко і без зволікання.

Бытовая техника: три полезных совета

Сьогодні побутова техніка стала справжнім членом сім'ї, від якого багато в чому залежить настрій домочадців, адже побутові прилади істотно спрощують нам життя, граючи вирішуючи складні завдання по господарству, і економлять настільки дорогоцінний час. Будь-побутовий прилад, як живий організм, вимагає до себе уваги і турботи, не терпить насильства і брутального ставлення. Майстри кажуть, що кожен другий прилад виходить з ладу через неправильну експлуатацію.

категория: Бытовая техника
Как провести юбилей

Ювілей - це свято, яке є особливо важливим для людини і її близьких, так як на відміну від звичайного дня народження, ювілей символізує певний пройдений етап в житті, круглу дату, відзначати яку варто особливо.

категория: Развлечения
Кефирная диета для похудения "7 дней"

Кефір - це корисний і улюблений багатьма кисломолочний продукт, який можна взяти за основу дієти кефіру для схуднення. За старих часів кефір давали в лікарнях як ліки. Зараз на основі корисного кефіру розроблено безліч дієт. Кефір - це основа профілактичного і оздоровчого харчування. Ми пропонуємо вам скинути зайві кг за допомогою найпопулярнішою дієти для схуднення - дієти кефіру.

категория: Здоровье
Современные системы безопасности

В даний час існують найрізноманітніші способи захисту об'єктів від проникнення зловмисників. У будь-якому випадку системи безпеки, якими б сучасними вони не були не повинні складатися з одного рубежу захисту.

категория: Интернет

Категории каталога статей
Авторизация
Категории
Рейтинг лучших досок объявлений