Доска объявлений Украины

Категория объявлений: Животные / Другое
Текст поиска Цена от до
Искать только с фото

Захист ділянки від крота, змій за допомогою ультразвуку на 1000 кв.метрів

Это объявление недействительно!
Якщо вам і вашим насадженням заважають кроти, капустянки та інші підземні шкідники, то найбільш простим і недорогим варіантом є використання спеціальних пристроїв. Ми пропонуємо купити відлякувач кротів, змій та інших шкідників «Торнадо ОЗВ.03» і позбутися від докучливих тварин.
Торнадо ОЗВ.03 - високоякісний, дієвий пристрій, здатний позбавити ваш город від різного виду земляних шкідників. Ультразвуковий прилад рекомендований до використання в садах, на полях, городах і навіть газонах! Має велику зону дії до 1000 кв.метрів. Працює відлякувач кротів Торнадо ОЗВ.03 на основі унікальної електронної системи, яка виробляє звукові імпульси, а також потужну вібрацію. Бажаний ефект досягається шляхом створення тривожного стану у тварини, після чого шкідник спішно покидає територію. Позитивний результат буде видно вже через 2-4 тижні безперервного використання. Відлякувач обладнаний посиленою сонячною батареєю, а також може працювати від батарейок. Це дає можливість уникнути їх заміни на протязі трьох сезонів. Після установки Торнадо на ділянці, пошкоджені рослини відновлюються протягом 1,5-2 місяців, за умови, що коріння не були пошкоджені повністю. Діапазон частоти - 400 Гц, робоча температура може варіювати від 0 ° до + 50 ° С. Гарантія на товар 12 місяців. Безкоштовна доставка по Україні.
Більш того, замовити відлякувач кротів Торнадо ОЗВ.03 в нашому інтернет - магазині I-Protect можна за вигідною ціною за 1190 гривень! Просто зателефонуйте 0677190866
Тип объявленияПредложение, продаю
Цена1190 грн.
Категория Животные / Другое
Имя пользователяалександр
Сайт
Дата размещения23.03.2018
Дата окончания действия24.05.2018
Ключевые слова захист ділянки від крота змій за допомогою ультразвуку на 1000 кв.метрів
Похожие объявления
Предыдущие объявления
  • нет
Следующие объявления
  • нет

Авторизация
Категории
Рейтинг лучших досок объявлений