Доска объявлений Украины

Категорія оголошень: Животные / Другое
Текст поиска Цена от до
Шукати тільки з фото

Захист ділянки від крота, змій за допомогою ультразвуку на 1000 кв.метрів

Це оголошення не дійсне!
Якщо вам і вашим насадженням заважають кроти, капустянки та інші підземні шкідники, то найбільш простим і недорогим варіантом є використання спеціальних пристроїв. Ми пропонуємо купити відлякувач кротів, змій та інших шкідників «Торнадо ОЗВ.03» і позбутися від докучливих тварин.
Торнадо ОЗВ.03 - високоякісний, дієвий пристрій, здатний позбавити ваш город від різного виду земляних шкідників. Ультразвуковий прилад рекомендований до використання в садах, на полях, городах і навіть газонах! Має велику зону дії до 1000 кв.метрів. Працює відлякувач кротів Торнадо ОЗВ.03 на основі унікальної електронної системи, яка виробляє звукові імпульси, а також потужну вібрацію. Бажаний ефект досягається шляхом створення тривожного стану у тварини, після чого шкідник спішно покидає територію. Позитивний результат буде видно вже через 2-4 тижні безперервного використання. Відлякувач обладнаний посиленою сонячною батареєю, а також може працювати від батарейок. Це дає можливість уникнути їх заміни на протязі трьох сезонів. Після установки Торнадо на ділянці, пошкоджені рослини відновлюються протягом 1,5-2 місяців, за умови, що коріння не були пошкоджені повністю. Діапазон частоти - 400 Гц, робоча температура може варіювати від 0 ° до + 50 ° С. Гарантія на товар 12 місяців. Безкоштовна доставка по Україні.
Більш того, замовити відлякувач кротів Торнадо ОЗВ.03 в нашому інтернет - магазині I-Protect можна за вигідною ціною за 1190 гривень! Просто зателефонуйте 0677190866
Тип оголошенняПредложение, продаю
Ціна1190 грн.
Категорія Животные / Другое
Ім'я користувачаалександр
Сайт http://i-protect.com.ua/product_info.php/products_id/180
Дата розміщення23.03.2018
Дата закінчення дії24.05.2018
Ключові слова захист ділянки від крота змій за допомогою ультразвуку на 1000 кв.метрів
Схожі оголошення
Попередні оголошення
  • немає
Наступні оголошення
  • немає
Авторизація
Категорії
Прогноз погоди
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений