Доска объявлений Украины

Категорія оголошень: Услуги / Юридические услуги
Текст поиска Цена от до
Шукати тільки з фото

Юридичні послуги з вирішення трудових спорів

Це оголошення не дійсне!
Пропоную Вам свої послуги з розв’язання трудових спорів: Для працівника: 1. Консультації за всіма моментами трудових взаємин між співробітником і роботодавцем; 2. Консультації та тлумачення норм пунктів у трудовому законодавстві; 3. Проведення переговорів з роботодавцями; 4. Допомога в складанні і подачі позовів по трудовому спору, представлення інтересів працівника в суді, в т.ч. і без його участі; 5. Представлення в суді інтересів свого клієнта; 6. Проведення правової експертизи трудових договорів, а також розроблення проектів нових трудових договорів, які враховують саме позицію працівника; 7. Оскарження незаконних дій роботодавця в державних та різних контролюючих органах; 8. Стягнення заробітної плати та моральної шкоди; 9. Поновлення на роботі; 10. Судові спори з питань незаконного переведення на іншу роботу; 11. Судові спори пов’язані з відмовою про надання відпусток в тому числі по догляду за дитиною; 12. Стягнення у встановленому порядку вихідної допомоги при звільненні; 13. Звільнення від матеріальної відповідальності; 14. Захист інтересів і прав співробітника при несправедливому накладення дисциплінарного покарання; 15. Інші юридичні послуги та консультації стосовно трудового законодавства. Для роботодавця: 1. Консультація з приводу вибору оптимальних шляхів врегулювання трудових конфліктів; 2. Розробка документації для супроводу трудових відносин; 3. Аргументоване накладення дисциплінарного покарання; 4. Правильне оформлення звільнення співробітників; 5. Звільнення співробітників при відсутності порушень умов або вимог трудової угоди з його боку; 6. Залучення співробітників до матеріальної відповідальності. 7. Юридична допомога на стадії виконання рішення суду.
Тип оголошенняПредложение, продаю
Ціна2500 грн.
Категорія Услуги / Юридические услуги
Ім'я користувачаЯрослав
Дата розміщення14.02.2018
Дата закінчення дії17.04.2018
Схожі оголошення
Попередні оголошення
  • немає
Наступні оголошення
Авторизація
Категорії
Прогноз погоди
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений