Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Як зробити ремонт квартири самостійно

В ході проведення ремонту в квартирі досить складно уникнути будь-яких незапланованих ситуацій, але цілком реально зменшити ймовірність їх виникнення до мінімуму. Нижче, в цій статті, буде детально перераховано основні етапи того як зробити ремонт квартири самостійно.

По-перше, при ремонтних роботах найпершим етапом є підготовка самого приміщення, де буде проводиться ремонт. Цей процес включає в себе підготовку стін, стелі та підлоги. Спочатку зі стін видаляються старі шпалери, забираються всі об'єкти. У деяких випадках видалення шпалер стає важким завданням, особливо якщо вони трималися на міцному клеї. Для того, що б впорається з такими проблематичними місцями необхідно просто змочити ці місця звичайною водою і почекати протягом 5 хвилин, а вже після, за допомогою губки або валика, з легкістю здирати шпалери. В особливо важких випадках Ви можете придбати в будівельних магазинах спеціальні рідини, які призначені саме для цих цілей.

Також не слід забувати, що в ході ремонтних робіт постійно будуть виникати гори сміття, який необхідно регулярно прибирати. Так як потім небажана бруд може випадково потрапити на нові шпалери і доставити нові турботи. Адже в подальшому вона може потрапити на оброблювані поверхні і принести зайвий клопіт.

Після видалення шпалер необхідно ретельно оглянути стіни і при необхідності зішкребти стару штукатурку за допомогою шпателя або ножа.

Наступним етапом при ремонті є грунтовка поверхні. Грунтовку потрібно проводити з двох причин: по-перше це спростить поклейку нових шпалер, а по-друге це зменшить ризик виникнення грибка. Грунтувати поверхню рекомендують навіть в тих випадках, коли Ви вирішили не кліть шпалери, а фарбувати стіни. Потрібно відзначити, що при виборі грунтовки, більшість фахівців рекомендують використовувати для ремонту в квартирі саме акрилові грунтовки, так як вони досить універсальні. Такі грунтовки підійдуть як для дерев'яних, так і для цегельних або ж бетонних поверхонь.

Після просушування стін необхідно приступати за шпаклівку. Цей етап потрібен для вирівнювання стін і видалення тріщин на них.

Не менш важливим етапом при проведенні ремонтних робіт будинку є обробка стелі.

Якщо стеля у вашій квартирі побілений, то спочатку необхідно розмити стару побілку використовуючи мильний розчин, і тільки після цього промити звичайною водою. Природно, потрібно бути готовим до сміття, який буде летіти вам на голову, тому потрібно захистити голову і очі.

Ну і не треба забувати про обробку статі в квартирі. Після того, як старе покриття буде знято, необхідно вимити підлогу від бруду, і дрібних камінців, адже від цього залежить те, як рівно і без турбот ви зможете покласти нове покриття.

Ремонт - це завжди сила-силенна клопоту, але якщо підійти до цієї справи правильно і уважно, то кількість турбот буде зведено до нуля.

Категория Строительство
Дата размещения22.02.2019
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений