Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Як зробити ремонт квартири самостійно

В ході проведення ремонту в квартирі досить складно уникнути будь-яких незапланованих ситуацій, але цілком реально зменшити ймовірність їх виникнення до мінімуму. Нижче, в цій статті, буде детально перераховано основні етапи того як зробити ремонт квартири самостійно.

По-перше, при ремонтних роботах найпершим етапом є підготовка самого приміщення, де буде проводиться ремонт. Цей процес включає в себе підготовку стін, стелі та підлоги. Спочатку зі стін видаляються старі шпалери, забираються всі об'єкти. У деяких випадках видалення шпалер стає важким завданням, особливо якщо вони трималися на міцному клеї. Для того, що б впорається з такими проблематичними місцями необхідно просто змочити ці місця звичайною водою і почекати протягом 5 хвилин, а вже після, за допомогою губки або валика, з легкістю здирати шпалери. В особливо важких випадках Ви можете придбати в будівельних магазинах спеціальні рідини, які призначені саме для цих цілей.

Також не слід забувати, що в ході ремонтних робіт постійно будуть виникати гори сміття, який необхідно регулярно прибирати. Так як потім небажана бруд може випадково потрапити на нові шпалери і доставити нові турботи. Адже в подальшому вона може потрапити на оброблювані поверхні і принести зайвий клопіт.

Після видалення шпалер необхідно ретельно оглянути стіни і при необхідності зішкребти стару штукатурку за допомогою шпателя або ножа.

Наступним етапом при ремонті є грунтовка поверхні. Грунтовку потрібно проводити з двох причин: по-перше це спростить поклейку нових шпалер, а по-друге це зменшить ризик виникнення грибка. Грунтувати поверхню рекомендують навіть в тих випадках, коли Ви вирішили не кліть шпалери, а фарбувати стіни. Потрібно відзначити, що при виборі грунтовки, більшість фахівців рекомендують використовувати для ремонту в квартирі саме акрилові грунтовки, так як вони досить універсальні. Такі грунтовки підійдуть як для дерев'яних, так і для цегельних або ж бетонних поверхонь.

Після просушування стін необхідно приступати за шпаклівку. Цей етап потрібен для вирівнювання стін і видалення тріщин на них.

Не менш важливим етапом при проведенні ремонтних робіт будинку є обробка стелі.

Якщо стеля у вашій квартирі побілений, то спочатку необхідно розмити стару побілку використовуючи мильний розчин, і тільки після цього промити звичайною водою. Природно, потрібно бути готовим до сміття, який буде летіти вам на голову, тому потрібно захистити голову і очі.

Ну і не треба забувати про обробку статі в квартирі. Після того, як старе покриття буде знято, необхідно вимити підлогу від бруду, і дрібних камінців, адже від цього залежить те, як рівно і без турбот ви зможете покласти нове покриття.

Ремонт - це завжди сила-силенна клопоту, але якщо підійти до цієї справи правильно і уважно, то кількість турбот буде зведено до нуля.

Категория Строительство
Дата размещения22.02.2019
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Сторінка у Фейсбук
Дешеві квитки
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений