Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Вчимося використовувати валик при фарбуванні стелі

Перш за все, стеля повинна бути рівним, інакше обробка тільки підкреслить наявні на ньому дефекти: вибоїни, тріщини і ін. Займатися стелею краще до того, як будуть оброблені підлогу і стіни тому, що ця робота дуже брудна і може зіпсувати зовнішній вигляд приміщення, якщо всі інші ремонтні роботи в ньому вже закінчені. Меблі теж рекомендується покрити чимось, щоб не зіпсувати, а ще краще винести її з кімнати.

Кілька нюансів при фарбуванні стелі:

1.Покраску потрібно зробити за півгодини. Якщо є необхідність, то другий шар краще наносити на невисохлу поверхню, інакше можна отримати розлучення і патьоки.

2.Окрашенний стелю необхідно розглянути під різними кутами, так легше помітити фарбують місця і дефекти у вигляді плям і патьоків. Якщо стеля вже почав висихати, краще дочекатися його повного висихання і тільки потім наносити другий шар.

3.Валік потрібно рівномірно покривати фарбою, щоб обробка вийшла більш якісною.

Фарбування стелі валікомПеред побілкою стелю готують: знімають старе покриття, штукатуркою закладають всі нерівності, тріщини і вибоїни, поверхня зашкурівают і гарантують. Після того, як грунтовка просохне можна приступати до опоряджувальних робіт.

Для побелочних робіт краще вибрати валик з середнім ворсом. Ще може стати в нагоді маленький валик з довгим ворсом, ручка для валика, кисть і кюветка.

Роботи бажано починати від вікна, рухаючись углиб кімнати. Маленький валик допоможе обробити кути, пензлик теж добре фарбує важкодоступні місця. Основні роботи проводяться валиком з середнім ворсом. Опустивши валик у фарбу, обкатати його про кюветку, щоб фарба наносилася більш рівним шаром на поверхню.

Стеля рекомендується подумки розділити на кілька квадратів, які фарбують послідовно. Немає необхідності намагатися фарбувати весь стелю відразу. Валик проводять з невеликим зусиллям зліва направо. Спочатку провести паралельні лінії на поверхні, потім перпендикулярні, щоб не пропустити непрокрашенних місць.

Поверхня краще фарбувати в 2-3 шари, кожен з яких наноситься тільки після ретельного просушування попереднього, Другий шар слід починати від центру кімнати, рухаючись до вікна. При роботі з валиком необхідно дотримувати акуратність, так як утворилися плями або патьоки буде неможливо потім виправити. Щоб поверхня вийшла красивою, потрібно наносити рівномірний шар, не слід також при цьому сильно натискати на валик.

Категория Строительство
Дата размещения01.03.2019
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений