Доска объявлений Украины

Категорія оголошень: Оборудование / Другое
Текст поиска Цена от до
Шукати тільки з фото

Відлякувач гризунів ультразвуковий в Україні

Це оголошення не дійсне!
Купити автономний ультразвуковий відлякувач мишей і щурів «Град А 550 УЗ» Ви можете в нашому інтернет-магазині «I-Protect» за найнижчою ціною, у нас завжди товар в наявність.
Велика площа впливу - до 550 кв. метрів. На відміну від більшості аналогічних приладів, "Град А550УЗ" працює абсолютно безшумно! Відлякувач використовує ультразвук, нечутний людським вухом. Безпечний для людей! Прилад завжди ефективний, так як в ньому використовується є повторюваною послідовність звуків, шкідники не зможуть звикнути ультразвуку. «Град А 550 УЗ» може працювати не тільки від мережі, але і від батарейок (акумуляторів), завдяки цьому його можна використовувати на вулиці, під землею, в сараї, погребе.Устройство оснащено світлодіодним індикацією, тому Ви завжди будете в курсі того, працює прилад в даний момент або нет.Прібор виготовлений з міцного матеріалу.

Гарантія на товар 1 год.Бесплатная доставка по всій території Украіни.Гарантійное і післягарантійне обслужіваніе.Заказать прилад Ви можете по телефону
Тип оголошенняПредложение, продаю
Ціна1190 грн.
Категорія Оборудование / Другое
Ім'я користувачаАлександр
Дата розміщення18.10.2017
Дата закінчення дії22.04.2018
Ключові слова відлякувач гризунів ультразвуковий в україні
Авторизація
Категорії
Прогноз погоди
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений