Доска объявлений Украины

Категорія оголошень: Оборудование / Производственное оборудование
Текст поиска Цена от до
Шукати тільки з фото

Універсальний відлякувач комах (комарі, мухи, мошка) і гризунів

Це оголошення не дійсне!
Універсальний ультразвуковий відлякувач комах (комарі, мухи, мошки і т.д.) і гризунів (миші, щури) Град А -1000 ПРО. Вперше на ринку України з найбільшою площею дії - 1000 м². За силою впливу Град А -1000 про не має конкурентів. Цей прилад відлякує шкідників потрійним впливом: звуком, ультразвуком і над'яскравих світловими спалахами. Це найефективніший, до того ж гуманний спосіб вирішення проблем зі шкідниками. Абсолютно безпечний для людини і домашніх тварин!
Град А -1000 ПРО дуже легко, просто встановлюється і використовується. Даний прилад вважається універсальним і єдиним в своєму сегменті, так як в ньому 4 режими роботи і кожен режим працює на різну групу шкідників. 1 режим максимально ефективний (ультразвук + звукові хвилі). В даному режимі відлякувач використовує весь свій "арсенал", тобто випромінює відлякує сигнал на всіх робочих частотах (від 4 до 72 кГц), 2.бесшумний режим (тільки ультразвук), 3.режім відлякування комарів. Прилад використовує частоти, які найбільш ефективні проти літаючих комах (комарів, гедзів, мошок). Найбільш помітно проявляється дію відлякувача в приміщенні, коли він спрямований випромінювачем у вікно. Комарі просто не зможуть залетіти в ваш будинок, їх кількість в приміщенні значно знизиться., 4.режім відлякування комах (блохи, мурашки, павуки та інше). Є можливість регулювання потужності сигналу, що дуже зручно на об'єктах з невеликою площадью.Спеціально підібраний звуковий малюнок, не дає можливості шкідників звикнути до отпугівателю.В конструкції приладу вбудовані 6 світлодіодних лампочок для підвищення відлякування гризунів на більш близькій відстані. Якщо функція світлових спалахів Вам не потрібна, її можна просто відключити. У відлякувачі ГРАД А -1000 ПРО враховані всі побажання користувачів з метою зробити його використання максимально зручним. Багато відлякувачі позиціонуються як засоби не тільки від гризунів, але і від комах, птахів і бог знає кого ще. Але лише деякі з них насправді здатні позбавити Вас від усіх заявлених шкідників. Адже для цього потрібно не просто володіти широким діапазоном частот, але і мати різні режими роботи, адаптовані під конкретний вид відлякує шкідників. Саме до таких приладів відноситься ГРАД А -1000 ПРО.
Гарантія на товар 12 міс. Увага! Прилад сертіфіцірован.Срок служби не менше 5 років.Ми також пропонуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування. Безкоштовна доставка по Україні.Подробнее по телефону
Тип оголошенняПредложение, продаю
Ціна2290 грн.
Категорія Оборудование / Производственное оборудование
Ім'я користувачаАлександр
Дата розміщення02.10.2017
Дата закінчення дії06.04.2018
Ключові слова універсальний відлякувач комах (комарі мухи мошка) і гризунів
Авторизація
Категорії
Прогноз погоди
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений