Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Тюнінг автомобілів

У перекладі з англійської tuning означає регулювання або настроювання. При вживанні словосполучення «тюнінг автомобіля» найчастіше мають на увазі лише його зовнішню обробку, оскільки зовнішня обробка є, мабуть, найпоширенішою з різновидів тюнінгу автомобіля. Крім зовнішнього тюнінгу виділяють: внутрішній тюнінг (зміна салону автомобіля) і технічний тюнінг (зміна підвіски, конструкції двигуна і ін.).

 

Родоначальником тюнінгу автомобілів є США. Саме в Америці в 50-х роках 20 століття серед багатої молоді були дуже популярні гонки на ¼ милі (близько 400 метрів) або по-іншому гонки «драгстеров». Суть даного виду гонок була гранично проста - в цих перегонах не було поворотів взагалі, автомобілі мчали по абсолютно прямій дорозі, а кермо використовувався лише як поручень. Але саме цей вид гонок поклав початок тюнінгу в сучасному його розумінні. Адже щоб перемогти в такому заїзді, потрібен був самий швидкісний і потужний автомобіль, оскільки мистецтво водіння не мало ніякого значення. Тюнінг ніколи не був одноманітним, але навіть усього цього розмаїття удосконалень в Америці можна було виділити кілька напрямків:

 

• Hot Rod - полягає в глибокій переробці раритетних (старовинних) автомобілів 30х-50х років випуску. В результаті такої зміни «нешкідливий» раритет цілком може перетворитися в «зухвалого монстра» під капотом, у якого буде двигун з потужністю в 1000 кінських сил і навіть більше.

 

• Street Rod - має на меті повністю змінити начинку автомобіля, зовнішнього тюнінгу приділяється мінімум уваги. В результаті такого тюнінгу може вийти нічим не примітний зовні автомобіль з шаленими швидкісними характеристиками.

 

• Kustom - пряма протилежність тюнінгу в стилі Street Rod. Головна мета тюнінгу в стилі Kustom - це звичайно зовнішній вигляд автомобіля.

 

Є, звичайно, і інші стилі тюнінгу (Lowrider, Chop Top, Lead Sled і ін.), Але їх можна вважати похідними від наведених вище.

 

Власне кажучи, тюнінг - це ж своєрідний вираз думки майстра, політ його фантазії, утримати який в одному заданому напрямку просто неможливо. Тому в тюнінгу взагалі і автомобілів зокрема постійно відбуваються ті чи інші зміни, з'являються нові стилі, школи, течії. Але про це іншим разом ...

Категория Авто-Мото
Дата размещения20.02.2018
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений