Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Стоит ли доверять Google поиску?

Як на Вашу думку - чи достовірні результати видачі найпопулярнішого пошукача в світі?

6 листопада у техаській церкві сталася стрілянина, в результаті якої загинули щонайменше 26 осіб. Незабаром після цього Google почала просувати в пошуку результати з інформацією про те, що підозрюваний - це радикальний комуніст, який має безпосереднє відношення до антифашистського руху. Інформація з'явилася в модулі «Популярне у Twitter», тому не помітити її було важко, хоч вона і не з'явилася в самому верху списку.

Це була далеко не перша помилка пошуку Google. Як завжди, компанія пообіцяла виправити проблему і поліпшити алгоритм відбору результатів.

Але ця обіцянка не вирішує головну проблему: монополію каліфорнійського гіганта на правду.

Згідно досліджуванням, мало хто беззастережно вірить новинам в соціальних мережах. Але цього не можна сказати про пошукові системи, в області яких Google довгий час лідирує. Маркетингова компанія Edelman в ході проведеного в 2017 році дослідження з'ясувала, що 64% ​​користувачів вірять інформації з пошукових сервісів. При цьому лише 57% людей довіряють новинам з традиційних ЗМІ.

Дослідник Дана Бойд (Danah Boyd) говоріт, що, замість того щоб вчитися оцінювати достовірність джерел інформації, студенти «просто вважають Google надійним сервісом, а" Вікіпедію "- ні». Google підтримує таке бачення - так само, як Amazon і Apple, продукти яких все частіше використовують віртуальних помічників.

Завдяки Google Assistant пошуковий сервіс стає надійним компаньйоном, у якого можна запитати що завгодно. Одна з головних ідей полягає в тому, що людям не обов'язково знати якісь особливі команди, щоб «розмовляти» з комп'ютером. Демонстрації пристроїв на зразок Google Home показують, що Assistant дуже непогано аналізує контекст простих питань і вгадує, що саме хотів запитати користувач. Коли помічник озвучує брехливу інформацію, то це ще гірше, ніж читати її з екрану.

Навіть якщо результати Google в переважній більшості випадків правдиві, всього кілька невірних тверджень на тему зразок масової стрілянини можуть стати великою проблемою. Особливо якщо врахувати, що люди вірять у все, що Google їм каже.

Навіть якщо просто публічно вказувати компанії на те, що результати в її пошуковій системі невірні, це може змусити її ретельніше стежити за тим, щоб такого більше не повторювалося. Google має робити все можливе, щоб не показувати фальшиві новини і породження теорій змови поруч з серйозними працями компетентних журналістів. Ми, в свою чергу, не повинні вважати пошукові системи джерелами беззастережної правди.

Здається після цієї публікації, пошуковик заблокує цю сторінку, або сайт... Але, неподілитися було б не добре.

Категория Интернет
Дата размещения20.11.2017
Написать письмо автору
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений