Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Современные системы безопасности

В даний час існують найрізноманітніші способи захисту об'єктів від проникнення зловмисників. У будь-якому випадку системи безпеки, якими б сучасними вони не були не повинні складатися з одного рубежу захисту.


З іншого ж боку будь-яка система повинна бути досить простий і не містити в собі безліч різноманітних елементів, що гарантує її надійність і практичність.


Система безпеки повинна мати модульну структуру, що дає можливість підключення додаткових блоків для розширення можливостей системи безпеки.


Основним критерієм для вибору охоронної системи є тип об'єкта, що захищається. У разі якщо це приватний будинок, то відповідно і технічні характеристики охоронної системи можуть бути не такими високими як у випадку з комерційними об'єктами, не кажучи вже про банки.


Важливим моментом є не тільки технічна сторона питання, а й естетична теж.


Сучасна охоронна система не повинна складатися з великої кількості громіздких і некрасивих датчиків і інших елементів системи. Вони повинні гармоніювати з інтер'єром.


Індивідуальна охоронна система приватного будинку може складатися з наступних елементів:


1. датчики розбиття вікон;


2. магнітні датчики відкривання;


3. внутрішні датчики руху.


Наявність всіх цих елементів дозволить захистити всі рівні житлового будови (цокольний поверх і житлові поверхи). Якщо ви не бачили останні серії з Таємниці Смолвіля, то у нас ви можете подивитися їх абсолютно безкоштовно.


Для охорони виробничих і офісних будівель застосовується більш складна замкнута система. Із зовнішнього боку стіни встановлюються інфрачервоні датчики руху. Вони реагують на рух у регульованому зоні від 3 до п'яти метрів. Така система зручна тим, що дозволяє, визначить порушення охоронюваної зони до моменту проникнення зловмисника всередину будівлі, що охороняється. Ще одним плюсом використання такої системи є те, що всередині будівлі може знаходитися людина (охоронець, сторож).


Дана система може також застосовуватися і в приватних будинках.


Різні варіанти охоронних пристроїв в сукупності допоможуть надійно захистити будь-яку будівлю. Головне знати, що в такій справі як безпеку не можна обійтися без кваліфікованої допомоги фахівців.

Категория Интернет
Дата размещения25.02.2018
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений