Доска объявлений Украины

Категорія оголошень: Услуги / Реклама, полиграфия
Текст поиска Цена от до
Шукати тільки з фото

Рекламні послуги

Це оголошення не дійсне!
-Розпосюдження рекламної продукції зручними для вас способами такими як ( зауважте поклейку та роздачі листівок робимо навіть в сніг ,що більшість лякає , а ми це робимо!!! ):
-поклейка оголошень ( виконуємо на ура , фото звіт , можемо запросити на свій маршут щоб ви переконались як ми працюємо)
-роздача флаєрів в масових скупченнях людей ( вміємо . практикуємо розвиваємо , про наше вміння можуть свідчити багато клієнтів і компаній які задоволенні . також запрошужмо вас , побачити як ми працюємо )
-курєрські доставки по поштовим скринькам ( швидко , під ключ , якщо у вас є сумніви в чесності виконання надаємо фото звіт , та маршрут с джпс по супутнику гугл карти , для перевірки можемо дати коди від домофонів)
- відкриття магазинів та організація свят ( можете переконатись шляхом самої розмови та перегляду фото у нас в групі )
-розміщення вашого оголошення по дошках голошень України (надаємо звітність у вигляді ссилок на саме оголошення , за більш детальнішою інформаціює в приват або по телефону )
-створення та просування груп , сторінок в соц мережах ( виведена спеціальна формула та специфіка просування що надає можливість набирати живих людей а не ( пікап сторінок , фейк)
а дійсні ваші потенційні споживачі , приклади таких груп можемо надати )
http://velez.in.ua/
Тип оголошенняПредложение, продаю
Ціна30 грн.
Категорія Услуги / Реклама, полиграфия
Ім'я користувачаРоман
Дата розміщення05.02.2017
Дата закінчення дії19.02.2017
Ключові слова роздачалистівок поклейкаоголошень замовитирекламу рекламні послуги
Схожі оголошення
Попередні оголошення
  • немає
Наступні оголошення
Авторизація
Категорії
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений