Доска объявлений Украины

Категорія оголошень: Услуги / Прочие услуги
Текст поиска Цена от до
Шукати тільки з фото

Реабилитация позвоночника и суставов

Спортивно-реабилитационный центр REFIT– это безоперационное и немедикаментозное восстановление опорно-двигательного аппарата. Мы занимаемся профилактикой заболеваний, а также реабилитацией после травм, подготовкой к операциям и восстановлением после, коррекцией осанки и др. Работаем со всеми возрастными группами, в т.ч. с детьми от 5 лет. Наши специалисты используют методики, включающие в себя декомпрессионные упражнения на специальных тренажерах, в т.ч. на профилакторе Евминова. Самые демократичные цены в городе. Тел. 050-343-60-40
Тип оголошенняПредложение, продаю
Ціна1520 грн.
Категорія Услуги / Прочие услуги
Ім'я користувачаАдминистратор
Сайт refit.xado.com
Телефон 050-343-60-40
Дата розміщення09.06.2017
Дата закінчення дії23.12.2019
Ключові слова реабилитация позвоночник сустав сколиоз харьков
Оголошення додав користувач xadogym
У обране
ЦЕ ВАШЕ ОГОЛОШЕННЯ? ПІДІЙМІТЬ ЙОГО ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАРАЗ!
Ми пропонуємо Вам скористатися платними послугами нашого сайту. Ви можете придбати нижчезазначені пакети за низькими цінами. Рекомендовані пакети підвищать ефективність Вашого оголошення і Ви швидше отримаєте бажаний результат! Крім того: У нас час знижок! Всі ціни вказані з урахуванням знижки 30%!
Авторизація
Категорії
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений