Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Размещение рекламных объявлений

Рекламою називають інформацію, за допомогою якої привертається увага до компанії або її товару. Її мета зацікавити покупця, пробудити в ньому бажання купити товар або скористатися послугою. Бажаний результат - збільшення кількості продажів і прибутку компанії. Ефективним засобом для того, щоб заявити про себе, є інформаційна вивіска. Її значення важко переоцінити. Вона служить не тільки для рекламних та інформаційних цілей, а й сприяє створенню іміджу компанії.


Розміщення рекламних оголошень в звичайних і електронних ЗМІ дозволяє донести необхідні відомості до великої аудиторії. Являє собою один з найбільш працюючих варіантів просування товарів і послуг. Для досягнення бажаної користі, перед проведенням рекламних компаній проводяться маркетингові дослідження, планування і вироблення тактики проведення рекламної компанії. Вони дозволяють виявити цільову аудиторію і вивчити її запити. Реклама служить одним із засобів для конкурентної боротьби. Постійно повторюючись, вона, з одного боку нагадує про компанії, з іншого створює відчуття її надійності і стабільності, здатне формувати потреби потенційних покупців.


Реклама може бути не тільки комерційної, а й політичної, соціальної. Політична допомагає партіям залучити прихильників до своїх лав і зайняти місце у владних структурах. Соціальна допомагає досягти благодійних та інших корисних суспільству цілей.


Рекламна діяльність регулюється законами. Недобросовісна, помилкова і неетична реклама заборонена.

Категория Интернет
Дата размещения25.02.2018
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений