Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Размещение рекламных объявлений

Рекламою називають інформацію, за допомогою якої привертається увага до компанії або її товару. Її мета зацікавити покупця, пробудити в ньому бажання купити товар або скористатися послугою. Бажаний результат - збільшення кількості продажів і прибутку компанії. Ефективним засобом для того, щоб заявити про себе, є інформаційна вивіска. Її значення важко переоцінити. Вона служить не тільки для рекламних та інформаційних цілей, а й сприяє створенню іміджу компанії.


Розміщення рекламних оголошень в звичайних і електронних ЗМІ дозволяє донести необхідні відомості до великої аудиторії. Являє собою один з найбільш працюючих варіантів просування товарів і послуг. Для досягнення бажаної користі, перед проведенням рекламних компаній проводяться маркетингові дослідження, планування і вироблення тактики проведення рекламної компанії. Вони дозволяють виявити цільову аудиторію і вивчити її запити. Реклама служить одним із засобів для конкурентної боротьби. Постійно повторюючись, вона, з одного боку нагадує про компанії, з іншого створює відчуття її надійності і стабільності, здатне формувати потреби потенційних покупців.


Реклама може бути не тільки комерційної, а й політичної, соціальної. Політична допомагає партіям залучити прихильників до своїх лав і зайняти місце у владних структурах. Соціальна допомагає досягти благодійних та інших корисних суспільству цілей.


Рекламна діяльність регулюється законами. Недобросовісна, помилкова і неетична реклама заборонена.

Категория Интернет
Дата размещения25.02.2018
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи

Категории каталога статей
Авторизация
Хотите больше рассказать о своем товаре, услуге или поделиться впечатлениями?
Разместите новость, статью в нашем каталоге бесплатно!
Авторам самых полезных статей, будет начислено до 100 гривен на внтуренний баланс для рекламы объявлений!

Бесплатный каталог статей
Категории
Рейтинг лучших досок объявлений