Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Прості правила ремонту

Якщо ви хоч раз за своє довге або коротке життя робили робили ремонт в квартирі, і не витратили ні крупиці нервів, то можу сказати, що ви один з найщасливіших людей. Як сказав один з дуже відомих сатириків (здається Жванецький) - ремонт це стан душі.

Я хотів би написати кілька правил ведення ремонту, для того, що зберегти ваші нервові клітини і психічне здоров'я. Отже, правило перше: Вас обдурять.

Так, будь-який ремонт - це обман. Більшою чи меншою мірою, залежить від обсягу виконуваної роботи. Чи не турбуйтеся, але це аксіома. Вас можуть обдурити, перш за все, на оплату роботи, на кількість витрачених будівельних матеріалів, на якості виконуваної роботи. Крім того, на будь-який, навіть самої маленької будівництві крадуть. Уникнути цього неможливо, якщо тільки ви не поставите по всій території об'єкта відеокамери або відеореєстратори.

Для того, що б мінімізувати обман використовуєте правило номер два: Якщо можете, зробіть самі.

Як правило, грубий, що не кваліфіковану працю, такий як винесення сміття, злам стін, відбивання старого кахлю не вимагає особливих знань, і легко впораєтеся з цим самостійно, або із залученням родичів або знайомих. Зрештою, можна просто прочитати про це. Благо літератури вистачає. В крайньому випадку, можна запитати у тих, хто проходив і випробував на собі тяготи ремонту. Запам'ятайте, що чим краще ви будете розбиратися в будь-якому аспекті будівництва, тим важче вас буде обдурити, і як наслідок тим менше ви переплатите далеко не зайвих кровних грошей.

Правило третє: Обери хорошого будівельника. На це пункті слід зупинити найбільш ретельно і детально, адже від цієї людини буде залежати все або принаймні дуже багато. Вибираючи просто будівельника, виконроба або навіть підсобного робітника необхідно врахувати, що це абсолютно особлива категорія людей (нехай пробачать мене представники цієї професії), але людей, м'яко кажучи, непорядних серед них дуже великий відсоток.

Що б себе якомога сильніше підстрахувати, укладіть з ним договір побутового підряду, або принаймні узгодьте в письмовому вигляді всі істотні умови проведення ремонту. Особливу увагу приділяйте термінів проведення робіт.

Таким чином, якщо в результаті вами будуть виявлені недоліки в роботі, а вам дадуть відповідь, що такі моменти обумовлені були, ви сміливо вкажете на даний документ.

Крім того не забувайте контролювати процес ремонту, якщо будівельники побачать, що ви до свого обов'язку господаря ставитеся халатно, швидше за все якість виконаної роботи буде залишати бажати кращого.

Дотримуючись цих нехитрих правил, ремонт ви закінчите швидко і без неприємних ексцесів.

Категория Строительство
Дата размещения22.02.2019
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Обратите внимание
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений