Доска объявлений Украины

Категория объявлений: Услуги / Торжества, фото-, видеосъёмка / Обслуживание торжеств
Текст поиска Цена от до
Искать только с фото

Професійний тамада, ведучий на весілля +музика

Это объявление недействительно!
Як професійний ведучий весіль, днів народжень та інших заходів з 15-річним стажем, я люблю дарувати радісні емоції, люблю дивувати, творити відмінний настрій, незабутні години щастя, дарувати людям святкове диво.
День весілля для багатьох єдиний і один із найщасливіших днів у їхньому житті. Це день, який не повториться. Це день, коли все має і буде разом зі мною ІДЕАЛЬНО. Це найкращий день для молодят, їхніх батьків, друзів і близьких. Тому я, як тамада на весілля створю особливу атмосферу свята, подарую кожному гостю увагу, теплоту, радість. Ваше свято буде найяскравішим! Це не примітивні конкурси, старі жарти і бездарна балаканина. Я роблю справжнє свято, коли захоплюють емоції, коли паморочиться голова від щастя, коли болять вилиці від сміху, коли Ви забуваєте скільки Вам років і пурхаєте окриленим і щасливим.
Свято зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні костюми на Ваших гостях - і все це для Вас! Весело, інтелігентно, незабутньо. Телефонуйте і ми все детально обговоримо.
Тип объявленияПредложение, продаю
Цена3000 грн.
Категория Услуги / Торжества, фото-, видеосъёмка / Обслуживание торжеств
Имя пользователяЮрій
Дата размещения12.01.2018
Дата окончания действия15.03.2018
Ключевые слова ведучий весілля свадьба ведучий весільного свята ведучий весільного торжества ведучий корпоративних заходів ведучий корпоративної вечі
Похожие объявления
Предыдущие объявления
  • нет
Следующие объявления

Авторизация
Категории
Рейтинг лучших досок объявлений