Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Про ламінат

На сьогоднішній день покриття для підлоги представлені широким вибором майже в кожному будівельному магазині. Але, все-таки, ближче розглянемо найбільш поширений матеріал, який має назву ламінатом.

Продається у вигляді панелі, що складається з певної кількості шарів, спресованих під тиском і високою температурою. На верхній шар наноситься ламінована плівка з використанням меламінових і акрилових смол. Цим і обумовлено назву матеріалу. Ламінована плівка - це хороший захист від конструкції від стирання, проникнення вологи і від впливу сонячного світла. Наступний шар є декоративним і в ньому міститься вся родзинка ламінату. При його виготовленні використовується просочена папір або спеціальний меблева фольга, що імітує породу дерева різного ґатунку. Наступний шар є несучим і в своєму складі має тверді, жорсткі деревоволокнисті плити. Він відповідає за забезпечення механічної міцності всього настилу.

Посеред декоративного і несучого шару можлива присутність і інших верств. Вони підсилюють такі характеристики як: міцність, звукоізоляція, жорсткість.

Плита ламінату мають товщину від п'яти до чотирнадцяти міліметрів. Але це не «стеля», так як від товщини залежать показники міцності і звукоізоляції. У довжину ламінат може бути від вісімдесяти до ста шістдесяти сантиметрів, а в ширину від дванадцяти до двадцяти шести. Як і будь-який матеріал, ламінат підрозділяється на класи за критеріями їх технічних показників (ударостійкість, вологостійкість, стирання та інші).

Клас ламінату каже, в якому ступені покриття збереже свої робочі показники. Ламінат буває як комерційного, так і побутового типу. Перший володіє найбільш високими характеристиками в силу того що використовується в місцях з підвищеною прохідністю (офіси, дорогі магазини). Другий укладають в будинку або квартирі. Молодший клас рекомендується укладати в житловому приміщенні. І найкраще в місцях мінімальних навантажень (в спальні, вітальні). З ростом класу прямо пропорційно зростає термін експлуатації даного покриття. Ще є окремий клас або тип ламінату - ексклюзивний, перший шар якого зроблений з пробки, що забезпечує чудову теплоізоляцію. На його верхній шар наноситься дизайнерський вініл, а не фабрична папір. Що і відрізняє такий ламінат неповторністю і ексклюзивністю шарму від всіх інших.

Незаперечна гідність ламінату в простоті монтажу його панелей на будь-якій поверхні. Головне не забути про спеціальній підкладці під покриття. Важливим плюсом є багаторазовість його збирання і розбирання. Правда ламінат здає позиції по водостійкості. З огляду на всі переваги даного підлогового покриття можна закрити очі на цей його недолік і цілком насолоджуватися м'якістю, еластичністю і приємною теплотою, проходячи по підлозі покладеному ламінатом.

Категория Строительство
Дата размещения01.03.2019
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Обратите внимание
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений