Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Про ламінат

На сьогоднішній день покриття для підлоги представлені широким вибором майже в кожному будівельному магазині. Але, все-таки, ближче розглянемо найбільш поширений матеріал, який має назву ламінатом.

Продається у вигляді панелі, що складається з певної кількості шарів, спресованих під тиском і високою температурою. На верхній шар наноситься ламінована плівка з використанням меламінових і акрилових смол. Цим і обумовлено назву матеріалу. Ламінована плівка - це хороший захист від конструкції від стирання, проникнення вологи і від впливу сонячного світла. Наступний шар є декоративним і в ньому міститься вся родзинка ламінату. При його виготовленні використовується просочена папір або спеціальний меблева фольга, що імітує породу дерева різного ґатунку. Наступний шар є несучим і в своєму складі має тверді, жорсткі деревоволокнисті плити. Він відповідає за забезпечення механічної міцності всього настилу.

Посеред декоративного і несучого шару можлива присутність і інших верств. Вони підсилюють такі характеристики як: міцність, звукоізоляція, жорсткість.

Плита ламінату мають товщину від п'яти до чотирнадцяти міліметрів. Але це не «стеля», так як від товщини залежать показники міцності і звукоізоляції. У довжину ламінат може бути від вісімдесяти до ста шістдесяти сантиметрів, а в ширину від дванадцяти до двадцяти шести. Як і будь-який матеріал, ламінат підрозділяється на класи за критеріями їх технічних показників (ударостійкість, вологостійкість, стирання та інші).

Клас ламінату каже, в якому ступені покриття збереже свої робочі показники. Ламінат буває як комерційного, так і побутового типу. Перший володіє найбільш високими характеристиками в силу того що використовується в місцях з підвищеною прохідністю (офіси, дорогі магазини). Другий укладають в будинку або квартирі. Молодший клас рекомендується укладати в житловому приміщенні. І найкраще в місцях мінімальних навантажень (в спальні, вітальні). З ростом класу прямо пропорційно зростає термін експлуатації даного покриття. Ще є окремий клас або тип ламінату - ексклюзивний, перший шар якого зроблений з пробки, що забезпечує чудову теплоізоляцію. На його верхній шар наноситься дизайнерський вініл, а не фабрична папір. Що і відрізняє такий ламінат неповторністю і ексклюзивністю шарму від всіх інших.

Незаперечна гідність ламінату в простоті монтажу його панелей на будь-якій поверхні. Головне не забути про спеціальній підкладці під покриття. Важливим плюсом є багаторазовість його збирання і розбирання. Правда ламінат здає позиції по водостійкості. З огляду на всі переваги даного підлогового покриття можна закрити очі на цей його недолік і цілком насолоджуватися м'якістю, еластичністю і приємною теплотою, проходячи по підлозі покладеному ламінатом.

Категория Строительство
Дата размещения01.03.2019
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Сторінка у Фейсбук
Дешеві квитки
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений