Доска объявлений Украины

Категорія оголошень: Недвижимость / Аренда и продажа магазинов
Текст поиска Цена от до
Шукати тільки з фото

Приміщення комерційного призначення

Це оголошення не дійсне!
Приміщення комерційного призначення площа Маланюка 8. Шукаємо орендаря на тривалий період 3-5 років, який завершить ремонт самостійно, власним коштом, доки ми закінчимо оформлення документів. Повернення коштів орендарю відбуватиметься за рахунок майбутньої орендної плати. Людне місце, документи на переведення приміщення в нежитлове і переобладнання віконного отвору в фасадні двері в процесі оформлення. Загальна площа 56м кв., у приміщенні є сходи з залу у підвал, бетонні стяжки, стіни поштукатурені, автономне опалення, гідроізоляція приєднаного підвалу, мпв, броньовані двері - 60% готовності ремонту. Будинок суміжний із Готелем "Шопен". Площа Маланюка, тротуари і клумби після реконструкції та озеленення. До середини 2018 року на площі організують сучасний громадський простір, на зразок простору на пл. Митній. Вартість оренди в місяць 500 дол. США (usd). Власник.
Тип оголошенняСдаю
Ціна500 дол.
Категорія Недвижимость / Аренда и продажа магазинов
Ім'я користувачаДмитрий
Дата розміщення17.11.2017
Дата закінчення дії22.05.2018
Ключові слова аренда комерчиская недвижимость оренда львів
Схожі оголошення
Попередні оголошення
  • немає
Наступні оголошення
  • немає
Авторизація
Категорії
Прогноз погоди
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений