Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Пошук роботи

Що таке знайти роботу через соціальну мережу? Досить просто: це черговий пошук, робота в Україні «по знайомству», перенесений в інтернет. Як діє старий механізм працевлаштування в новому середовищі, розповімо в цій статті.

 

«По блату» або «по знайомству»?

Загальновідомо, за допомогою родичів і знайомих, друзів, нарешті, працевлаштовується в основному безліч людей. Батько приводить свого сина на ту ж фірму, де все життя бився сам. Матуся влаштовує дочку секретарем в офіс, де є головним бухгалтером.

Ого! папа - Чиновник, навряд чи можна це коментувати далі. Схоже, поради їм не будуть потрібні ...

 

Резюме «несправного телефону»

Що ми робимо, коли хочемо знайти роботу «по знайомству»? Ми благаємо про допомогу всіх своїх рідних, близьких і знайомих. Як завжди, їх коло не надто обмежение, та й докладати особливих зусиль для працевлаштування ніхто не збирається. Їх можна зрозуміти: підпишеш - відповідай потім ...

 

Що необхідно зробити, щоб підвищити віддачу від пошуку роботи «по знайомству»? Абсолютно вірно: неодмінно забезпечити всіх, хто може вас відрекомендувати, додатковою інформацією. Коротше, вручити кожному своє резюме в роздрукованому вигляді.

 

Що відображати в резюме?

Зазвичай люди ігнорують рекомендації. Даремно. Уважно вивчивши поради і точно їх дотримуючись, можна підшукати роботу з зарплатою в два рази вище. І швидше. Або - і те, і інше.

 

А ви можете давати рекомендації зовсім незнайомим людям?

Виконуємо вищеописане, і чекаємо, а якщо результат нульовий, то через тиждень другий повторюємо. При цьому вдома не сидимо, а знаходимося в активному пошуку. Підписуємося на можливі вакансії на сайтах, де є ваші резюме. Відправляємо резюме на цікаві для вас оголошення. Вивчаємо резюме «конкурентів» і у разі виникнення необхідності редагуємо своє.

 

Ось так. Під лежачий камінь...

Категория Бизнес и Финансы
Дата размещения20.02.2018
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи

Категории каталога статей
Авторизация
Хотите больше рассказать о своем товаре, услуге или поделиться впечатлениями?
Разместите новость, статью в нашем каталоге бесплатно!
Авторам самых полезных статей, будет начислено до 100 гривен на внтуренний баланс для рекламы объявлений!

Бесплатный каталог статей
Категории
Рейтинг лучших досок объявлений