Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Поради водіям початківцям

Підготовка водіїв враховує практично всі аспекти водіння. Але особливості характеру чи погана сприйнятливість інформації здатні стати причиною серйозної помилки, яка може спричинити аварійну ситуацію. В такому випадку знадобляться корисні поради починаючим водіям, які допоможуть уникнути багатьох проблем.

 

Новачкові не завжди просто навчитися водінню, а внутрішня тривога і невпевненість можуть збити з пантелику будь-якого водія. Такі ситуації необхідно долати, і дотримання правил допоможе зробити водіння бездоганним.

 

Навички та знання, необхідні в дорозі

 

Складання іспитів і отримання прав після курсів водіння - всього лише початок шляху будь-якого водія. З такого моменту керування транспортним засобом стане основою для отримання самостійних навичок. Важливим досягненням в подібній їзді буде відсутність помилок, здатних привести до помилкової оцінки ситуації на дорозі. Прості поради водіям дозволять уникнути ризиків і допоможуть новачкові знайти професійні навички.

 

- Перші самостійні поїздки найкраще перенести на той час доби, коли на вулицях менше за все пішоходів. Ідеальний варіант - ранок вихідного дня з ясною погодою. В такий час з'являється більше шансів не поспішаючи проїхати по складному маршруту кілька разів.

 

- Знання власного автомобіля важливо для самостійного управління. Необхідно навчитися відчувати динаміку зміни швидкості і точність входження в поворот. Такі навички допоможуть виробити автоматизм, який дозволить повністю зосередитися на дорожній обстановці.

 

- Для заспокоєння візьміть із собою в якості пасажира бувалого водія. Попросіть його дати кілька рекомендацій, але утриматися від різкої критики. Ви ж тільки шукаєте свій індивідуальний стиль водіння, і для вас пріоритетнішою виробити в собі впевненість управління транспортом.

 

- Правильна настройка дзеркал і вміння ними користуватися стане запорукою впевненого водіння. Не варто залишати дорожню ситуацію без контролю, і обгін або будь-які дії при перестроюванні необхідно точно розрахувати. Використання дзеркала не повинно відволікати від ситуації перед транспортним засобом.

 

- Дотримання дистанції особливо важливо для початківця водія. Міський потік має на увазі більш високу щільність і зменшення відстані між машинами може стати причиною аварії. Для такої їзди потрібна хороша реакція і вправність, а підвищити безпеку можна, прикріпивши на автомобіль навчальний знак.

 

- Реакція на дорожні знаки повинна бути спокійною і своєчасною. Такі елементи необхідно розуміти відразу, а надто пильне їх вивчення, тільки послабить увагу до дороги.

 

Всі поради починаючим водіям на механіці досить прості і полягають в виробленні автоматизму. Варто навчиться перемикати швидкість, не відволікаючись на положення важеля, а плавний вижим зчеплення прийде з часом, і такі навички не змусять себе довго чекати. До речі, у нашому місті по запиту Автошкола Киев можна знайти і практичні заняття для тих, хто навіть маючи вважає що є необхідність у навичках водіння.

 

Ці рекомендації підійдуть будь-якому починаючому водієві. У безпечному управлінні автомобіля немає складнощів, а досвід залежить від часу, проведеного за кермом і бажання вдосконалити свої навички. Для стабільного зростання свого водійського професіоналізму необхідні щоденні поїздки, і отримані результати викличуть посмішку від спогади своїх перших спроб водіння.

Категория Авто-Мото
Дата размещения14.05.2019
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений