Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Покупка подержанного автомобиля

Купівля старої машини справа відповідальна. Всі звикли обговорювати переваги і недоліки нових автомобілів, проте ресурс використання машини все-таки багаторічний, і тому, в силу різних причин, дуже і дуже багато хто воліє обзаводитися новими авто.

 

Розглянемо кілька таких причин і оцінимо переваги, за якими люди готові зробити вибір на користь старого автомобіля.

 

Перша причина покупки уживаного авто - це, звичайно, фінансова. Справа в тому, що будь-який автомобіль через три-п'ять років втрачає в своїй вартості від тридцяти до п'ятдесяти відсотків. Тобто, автомашина ще має невеликий пробіг. Обслуговувалася вона, швидше за все у офіційного дилера. Модель не втратила свою актуальність в очах більшості автолюбителів і пішоходів. Великих вкладень в ремонт ще не передбачається. А ціна, ціна вже приваблива більш ніж. Радимо звернути увагу на продаж автівок в Україні.

 


Другою причиною можна назвати невисоку угоняемості автомобілів такого віку. Зазвичай викрадають однорічні машини, після того як відпрацьовані схеми відкриття і розкодування. Автомашини чотирьох п'яти літні вже не настільки угоняємі. Наприклад, не знаючи, викрадач може викрасти машину, а на перевірці вона виявиться колись битою і тому будуть складнощі з її продажем. Все-таки, серед нових авто, відсоток битих невеликий, і тому високий відсоток викрадень.

 

Третєю причиною можна назвати набагато більш дешеве обслуговування і ремонт авто цих років. Заради збереження гарантії, власник нового автомобіля зобов'язаний обслуговуватися в офіційного дилера, у якого ціни набагато вище середнього значення по ринку. І тому, коли через три роки закінчується термін гарантії, власник переносить обслуговування на незалежні станції техобслуговування і тим самим значно зменшує витрати.

 

На питання про те, який з автомобілів є кращим, хтось відповість, що новий, а хтось буде відстоювати точку зору про вигоди покупки уживаного авто, і до вищезгаданих причин зможе додати безліч своїх.

Категория Авто-Мото
Дата размещения20.02.2018
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Прогноз погоди
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений