Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Надійний пароль - що це і як?

«Пароль», «123456» або просто «таємно» Такі паролі дуже схожі, вкрай популярні - і аж ніяк непаролі безпечні. При цьому насправді дуже просто знайти відповідний букві безпеки пароль.

Про що ми сьогодні і поговоримо.

Вгадайте: Як звучить улюблений пароль 32 млн. Користувачів виробника послуг Facebook, Youtube, Odnoklassniki? Відповідь: 123 456.

Майже 3 млн. Користувачів гарантували доступ до своїх архівів, з цієї дійсно зрозумілою і доступною будь-якому комбінацією чисел. На наступних місцях: 12, 345, 123456789, Password і iloveyou. Це виявили співробітники американської служби безпеки Imperva при аналізі паролів, після чергового злому мережі в грудні.

Ймовірно, деякі з Вас будуть використовувати схожі паролі в інших службах, будь то Facebook, E-Mail або Login для робочого або домашнього комп'ютера.

Спамерів та інших Cyber-кримінальних радує це.

Так як ці коди таким чином напрошуються самі на злом і давно не секрет, що у кожного Cyber-порушника або іншим словом хакера, є програми зі стандартними словниками для атак пароля.

Взагалі: Хакери з швидким, але підлягає оплаті софтом знаходять паролі, які можна знайти в словнику програми, за кілька хвилин. Нарешті, дуже багато користувачів використовують усюди один і той же пароль, що часом наражає на небезпеку і власні рахунки в банках. Складний, невимовний пароль для кожної служби кращий захист.

Але як можна запам'ятати це?

Є кілька методів, з якими це ладиться. Ніхто не пропонує абсолютний захист - потрібно вирішуватися, зважуючи надійність і придатне якість для себе, який метод вибрати і як часто міняти паролі - це питання особистого характеру. Однак, одне ясно: Кожен з наступних систем надійніше ніж 123 456.

Винахід безпечного пароля. Байдуже, для якої системи: Ядро таємного слова, тобто пароля неодмінно має бути таким:

    це не повинно бути легко знаходять в словнику символьним наслідком, обов'язково пароль повинен бути забезпечений декількома спеціальними символами або цифрами,

    крім того, мінімум 10 знаків в довжині Пароль не повинен бути пов'язаний з вашою особою, легко передбачуваний

Як таке таємне слово виглядає? І як можна запам'ятовувати це? Ймовірно, вибрати блюдо з дитинства, ім'я першого домашньої тварини або іншу деталь, яку не неможливо знайти в профілі соціальної мережі - і при цьому змінивши символьне наслідок зі зрозумілими спеціальними символами. З «вівсянка» буде тоді, наприклад, основний пароль «ов7янк #». c як 7, # - як а.

Якщо гарненько обміркувати таку систему, запам'ятати і ввести це тут же як правило, то для сторонніх це буде вже на багато складніше зламати. І проблеми запам'ятати теж не буде. Або беруть рефрен пісні і відповідним чином змінюють початкові букви. З «We could be heroes just for one day» від Девіда Боуї будуть, наприклад, «wCbH7f0D #». Зверніть увагу в прикладі на попеременний великі букви і на нижній регістр букв, тобто написання то з маленькою то з великої літери - це також допомагає.

Так само можна розробити власний спосіб - єдине завжди потрібно пам'ятати, що пароль не повинно мати очевидне відношення до користувача. Увага: При таких паролі потрібно уникати «лапок» і цього «&» знака, так як вони створюють проблеми в інтернет-формулярах.

А тепер найголовніше. При роботі в Інтернет ви повинні створювати і запам'ятовувати десятки паролів. Як тут бути? Все дуже просто. Вам необхідно створити і запам'ятати всього 2 (два) пароля. Один для входу на комп'ютер, другий для входу в мененджер паролів. Мененджер паролів - невелика програма, створена для генерації і збереження паролів і конфіденційність інформації в своїй базі, зламати яку надзвичайно складно. Я вже кілька років використовую програму "KeePassword Safe2" з російським інтерфейсом. Успіхів!

Категория Интернет
Дата размещения22.02.2019
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Прогноз погоди
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений