Доска объявлений Украины

Категорія оголошень: Услуги / Юридические услуги
Текст поиска Цена от до
Шукати тільки з фото

Кваліфіковані юридичні послуги

Це оголошення не дійсне!
Мій принцип – надання лише якісних та професійних юридичних послуг. Мета моєї діяльності – результат. Моя винагорода – заслужений гонорар. Послуги юриста включають в себе: - Підготовку та подачу позовних заяв, в сфері цивільного, сімейного, трудового, господарського та адміністративного судочинства; - Підготовку та подачу апеляційних скарг, в сфері цивільного, сімейного, трудового, господарського та адміністративного судочинства; - Підготовку та подачу касаційних скарг, в сфері цивільного, сімейного, трудового, господарського та адміністративного судочинства; - Підготовку та подачу клопотань, а також іншого роду процесуальних документів, в сфері цивільного, сімейного, трудового, господарського та адміністративного судочинства; - Розробку проектів договорів та контрактів; - Супроводження укладення договорів та контрактів; - Правовий аналіз договорів та контрактів; - Підготовка додаткових угод до договорів та контрактів; - Підготовка та подача заяв, листів, запитів, скарг, звернень як до суб’єктів владних повноважень так і до інших підприємств установ організацій; - Захист та представництво інтересів Клієнта в судових інстанціях; - Досудове врегулювання спору, а також інший спектр юридичних послуг. - Надання юридичних послуг в сфері кримінального права. Зі свого боку гарантую індивідуальний підхід до кожного клієнта, високий професійний рівень наданих юридичних послуг, конфіденційність договірних відношень та доступні ціни.
Тип оголошенняПредложение, продаю
Ціна2500 грн.
Категорія Услуги / Юридические услуги
Ім'я користувачаЯрослав
Дата розміщення14.02.2018
Дата закінчення дії17.04.2018
Авторизація
Категорії
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений