Доска объявлений Украины

Категорія оголошень: Бизнес / Бизнес-предложения
Текст поиска Цена от до
Шукати тільки з фото

Купим дробленный полистирол УМП цвет белый

Це оголошення не дійсне!
Покупаем отходы полистирола. Дробленый полистирол (ПС-УПМ) , цвет белый, серый, черный, цветной. Мытый и немытый. Объёмы от 1 до 50 т/мес. Также купим отходы полистирола УПМ (крышка телевизора, внутренности холодильника, катушки, корзины для бумаг, лотки, пробки, ванночки и т. д. ) . Объём от 1 до 40 т/мес. Наружная реклама (вывески, рекламные щиты, объемные буквы, указатели, таблички, внутренности холодильника и крышку телевизора) . Купуємо відходи полістиролу. Подрібнений полістирол (ПС-УПМ) , колір білий, сірий, чорний, кольоровий. Митий і немитий. Обсяги від 1 до 50 т / міс. Відходи полістиролу УПМ (кришка телевізора, середина холодильника, котушки, кошики для паперів, лотки, пробки, ванночки і т. д. ) . Обсяг від 1 до 40 т / міс. Зовнішня реклама (вивіски, рекламні щити, об'ємні букви, покажчики, таблички, нутрощі холодильника і кришку телевізора) .
Тип оголошенняСпрос, ищу, куплю
Ціна1 грн.
Категорія Бизнес / Бизнес-предложения
Ім'я користувачаАнастасия
Сайт polymers.com.ua
Дата розміщення14.06.2019
Дата закінчення дії28.06.2019
Ключові слова гранула вторичная гранула
Схожі оголошення
Попередні оголошення Наступні оголошення
  • немає
Авторизація
Категорії
Прогноз погоди
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений