Доска объявлений Украины

Категорія оголошень: Животные / Растения
Текст поиска Цена от до
Шукати тільки з фото

Копана розсада (відкритий корінь)

Це оголошення не дійсне!
Вашій увазі пропонуємо копану розсаду (відкритий корінь) полуниці різних сортів: ранні та середні сорти (Альба, Азія, Хоней, Дарселект, Клері, Роксана, Ельсанта, Мармолада, Корона, Зенга Зенгана); пізні сорти (Флоренс і Мальвіна); ремонтантні сорти (Альбіон, Сан-Андреас, Мурано)

Альба ранній і продуктивний співр з Італії. Плоди яскраво червоні з блиском гострої форми з приємним суничним смаком і запахом.
Сорт Альбіон плодоносить весь сезон. Ягода велика, конічна, темно червона всередині і зовні, з блиском на поверхні. Середня маса ягоди на високому агрофоні становить 30-35 гр.
Сорт Хоней Яскраво-червоні з блиском, помірно великі (до 30-50 г) ягоди, залучають конічної красивою формою. Вони пружні, однорідні, апетитно пахнуть, з соковитою, червоною м'якоттю.

Ціна вказана за опт від 1000 шт.
Роздрібну ціну уточнювати
За детальною інформацією про сорти та нарахунок замовлення звертайтеся на номером телефону, або пишіть в приватні повідомлення чи на Email-адресу
Тип оголошенняПредложение, продаю
Ціна1.5 грн.
Категорія Животные / Растения
Ім'я користувачаАндрій
Дата розміщення29.06.2017
Дата закінчення дії01.01.2018
Схожі оголошення
Попередні оголошення Наступні оголошення
  • немає
Авторизація
Категорії
Прогноз погоди
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений