Доска объявлений Украины

Категория объявлений: Услуги / Прочие услуги
Текст поиска Цена от до
Искать только с фото

Клининговые услуги по уборке территории на постоянной основе.

Это объявление недействительно!
Компанія «Енерговектор» заснована в 2013 році, якраз на вершині попиту на професійні клінінгові послуги в Україні.
Етапи розвитку компанії – хронологія розвитку вітчизняного професійного клінінгу великих та надвеликих територій, «портрет» процесу його становлення та виходу на світовий рівень його управління, технологій прибиральних послуг, професійної підготовки кадрів і відношення до клієнтів та їх вимогам.
ТОВ «Енерговектор» має великий досвід співпраці з торговими центрами, вокзалами, автосалонами, спортивними закладами та виробничими комплексами.
Грамотно вибудована структура компанії, стійка фінансова позиція та висока кваліфікація персоналу дозволяє надавати послуги професійного прибирання, що відповідають світовим стандартам. Компанія "Енерговектор" вже дуже довго організовує прибирання прилеглих територій в районах Києва та області. І протягом усього цього часу менеджмент компанії підтримує лояльну цінову політику на низькому рівні.
Одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії є надання послуг по прибиранню прибудинкових територій та прибирання значних об’ємів територій на об’єктах комунального та виробничого призначення. Крім того, ТОВ «Енерговектор» надає своїм клієнтам додаткові послуги з експлуатації інженерних систем, мереж та комунікацій.
Не перший рік працюючи на цьому ринку, ми володіємо необхідною технікою та знаннями для того, щоб виконувати прибирання прибудинкової території максимально якісно.
На даний час в сферу нашої діяльності входить:
- зимове прибирання територій дворів, вулиць та ін.;
- ручне та механізоване прибирання територій;
- прибирання дачних участків;
- очищення території від сміття;
- очищення території від снігу;
- інші види прибирання території.
При цьому, необхідно відмітити, що ми успішно справляємося з прибиранням прилеглої території любої площі та призначення. Так, наприклад, ми можемо виконати прибирання від сміття території виробничого підприємства, міського парку чи будь якого іншого великого об’єкту.
Займаючи провідні позиції на ринку клінінгового прибирання, ТОВ "Енерговектор" справляється з проблемами по прибиранню територій організацій та великих виробництв, багатоквартирних будинків, заміських будинків, тощо.
Слід зазначити, що ми пропонуємо по-справжньому конкурентоспроможні ціни на прибирання, і це вже змогли оцінити як наші постійні клієнти так і клієнти, які скористалися нашими послугами вперше.
Тип объявленияПредложение, продаю
Ценане указана
Категория Услуги / Прочие услуги
Имя пользователяАлексей
Дата размещения08.06.2017
Дата окончания действия11.12.2017
Ключевые слова клининговые услуги по уборке территории на постоянной основе


Авторизация
Категории
Рейтинг лучших досок объявлений