Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Как скачать с Youtube любой ролик с помощью одной клавиши

Навіщо завантажувати відео з YouTube? Можливо, ви захочете подивитися ролик пізніше, а доступу до інтернету не буде. Можливо, завтра або через годину ролик з тих чи інших причин видалять. Ми розповімо, як легко і просто завантажити відео з YouTube на смартфон, планшет і комп'ютер.

Найпростіший і швидкий спосіб завантажити відео з YouTube на комп'ютері - скористатися одним з декількох сотень представлених в інтернеті онлайн-сервісів. Всі вони схожі один на одного, а ми вважаємо за краще ті, що пройшли перевірку часом.

Один з таких старичків називається SaveFrom.net і пропонує, напевно, найпростіший і витончений спосіб скачування.

-
Відкрийте в YouTube потрібний ролик.
-
В адресному рядку браузера додайте букви ss перед youtube. В результаті, наприклад, з адреси виду http://www.youtube.com/watch?v=id-відео у вас вийде http://www.ssyoutube.com/watch?v=id-відео

- Натисніть Enter, після чого вас автоматично переадресує на сайт сервісу Savefrom.net, а посилання на ролик вже буде у відповідному полі.
-
Виберіть бажану якість і формат і підтвердіть завантаження. Ролик почне завантажуватися на комп'ютер.

Якщо замість букв ss в адресному рядку перед youtube додати vd, то вас перекине на сторінку сервісу VDYouTube - аналога SaveFrom.net. При вставці слова magic в адресному рядку між you і tube відбудеться перехід на сторінку ще одного схожого сервісу під назвою Save-Video.com.

Якщо з тих чи інших причин вас не влаштовує Savefrom.net, то ви можете скористатися численними альтернативами, наприклад:

    
KeepVid.com
    
ClipConverter.cc
    
Videograbby.com
    
Tubedld.com
    
Getvideo.org
    
Getvideolink.com (увага, є контент 18+)

Деякі з них пропонують додаткові функції на зразок завантаження відео в FullHD і навіть 4К-якості, але загальний принцип роботи у всіх однаковий:


- Копіювати посилання на ролик YouTube.
-
Вставити посилання в відповідне поле на сторінці сервісу.
-
Вибрати параметри завантаження відео (якість, формат і так далі).

Категория Интернет
Дата размещения20.11.2017
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений