Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Как правильно выбрать кухонный комбайн?

Хороший кухонний комбайн - це мрія практично будь-якої господині. Адже за допомогою цього девайса можна швидко приготувати безліч страв, це - відмінний помічник на кухні. Але, найчастіше, прийшовши в магазин побутової техніки, перед нашими очима з'являється величезний асортимент таких пристроїв, прямо очі розбігаються. Та й цінові категорії найрізноманітніші. Як правильно підібрати собі кухонний комбайн, щоб був і недорогий, але і працював добре і довго? Наші поради вам допоможуть.


Перш за все, слід визначитися, для яких саме цілей вам знадобиться цей прилад, і як часто ви збираєтеся ним користуватися. Перше, на що звертаєш увагу при покупці кухонного комбайна - це його швидкість. Їх може бути кілька, але ось простіші моделі, а відповідно, і дешевше, відрізняються лише однією швидкістю. Дорожчі варіанти кухонних комбайнів можуть мати чотири, а то й більше швидкостей. Якщо вам потрібно збити соус або майонез, слід використовувати низькі швидкості, а для того, щоб подрібнити горіхи або фрукти - високі.


Наступна складова, така ж важлива, це чаша. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів, наприклад, стали, стела або пластику. Найчастіше саме ця деталь швидше виходить з ладу, а це значить, що при покупці комбайна краще запастися ще декількома чашами. Крім того, це буде дуже зручно для тих користувачів, хто одночасно готує декілька страв за допомогою комбайна. В одній частіше ви зможете збивати тісто, а відразу ж в інший - соус, при цьому не потрібно буде в терміновому порядку відмивати чашу. Найкраще також придбати чашу, спеціально призначену для роботи з гарячими інгредієнтами. Якщо ви звикли користуватися посудомийній машиною, треба запитати у консультанта, чи можна вашу чашу там мити.

Категория Бытовая техника
Дата размещения25.02.2018
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи
  • нет
Следующие статьи
Категории каталога статей
Авторизация
Категории
Прогноз погоды
Благотворительность
Уважаемые пользователи!
Объявлениям которые публикуются с целью сбора средств на лечение (реабилитацию) ребенка (детей) - "Приоритетный-статус" предоставляется бесплатно.
После размещения свяжитесь с нами, в письме обязательно укажите ссылку на объявление и номер телефона указанный в объявлении.
Самостоятельно помочь больным детям Вы можете на сайте Украинской биржи благотворительности
Рейтинг лучших досок объявлений