Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Как читать книги малышам?

Знайомство з книгою можливо вже в самому ніжному віці (від 0 до 6 місяців), і починати його краще з дитячих віршів і пісеньок: немовлята дуже добре відчувають віршований і музичний ритм. Ще не розуміючи змісту слів, вони вже здатні адекватно реагувати на їх ритм і інтонацію маминого голосу: якщо мамині слова звучать грайливо і весело, крихітка посміхається; якщо мама каже серйозним голосом, він теж стає серйозним. Так у малюка формуються життєво важливі емоції.


З 5-6 місяців дитина починає активно користуватися руками - йому подобається чіпати різні предмети, трясти їх, пробувати на смак. Настає час знайомства малюка з книжками-іграшками, що допомагають розвивати у нього тактильну пам'ять і дрібну моторику, що в свою чергу стимулює розвиток мови. Дитина може обмацувати таку книжку, вивчаючи за допомогою пальчиків матеріал, з якого вона зроблена, пробувати її на смак і розглядати картинки. Так у малюка з'являється перший досвід спілкування з книгою.


Книжки-іграшки можуть бути з текстом і без нього. Текст, в свою чергу, повинен бути невеликим і ритмічним - наприклад, у вигляді невеликих співучих чотиривіршів. Читати їх треба співуче і з добре вираженою інтонацією.


Зараз на книжковому ринку багато таких книжок. Вибираючи їх, крім усього іншого, потрібно звертати увагу, чи дотримуються пред'явлені до таких видань гігієнічні вимоги. В першу чергу подивіться на матеріал, з якого вони виготовлені, - він повинен бути безпечним для дитини, міцним і, бажано, що миється.


Коли ви сідаєте c дитиною читати книжку, не забудьте спочатку створити відповідну цьому заняттю атмосферу - ніщо не повинно відволікати увагу малюка від читання. Для посилення емоційного сприйняття тексту іноді можна поставити тиху класичну музику - підберіть її заздалегідь, щоб вона підійшла за інтонацією до читаемому твору.

Категория Увлечения и хобби
Дата размещения25.02.2018
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи
  • нет
Следующие статьи
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений