Доска объявлений Украины

Категорія оголошень: Оборудование / Другое
Текст поиска Цена от до
Шукати тільки з фото

Холодильне обладнання

Це оголошення не дійсне!
ПП "Захід-Холод" пропонує побутові кондиціонери фірм Midea, Neoclima, Chigo,Cooper & Hunter, LG, Samsung, Panasonic, Mitsubishi. Промислове холодильне обладнання провідних світових виробників Bitzer, Copeland, Tecumsech, Aspera. Торгівельне холодильне обладнання таких відомих брендів, як Технохолод, Polair, Juka, Modern Expo. Технологічне обладнання Кий-В, Торгмаш, Арм-Еко. Також пропонуємо монтаж, сервісне обслуговування, якісний ремонт будь-якої складності кондиціонерів, промислового та торгівельного холодильного обладнання. Виїзд безпосередньо до клієнта або ремонт на власному сервісному майданчику. Підбір обладнання, якого потребує саме Ваш бізнес. Комплектуючі та витратні матеріали пов'язані з холодильним обладнанням. Чекаємо на Вас за адресою: м.Рівне, вул. Курчатова 18а.
Тип оголошенняПредложение, продаю
Ціна100 грн.
Категорія Оборудование / Другое
Ім'я користувачаЯрослав
Дата розміщення14.11.2017
Дата закінчення дії15.12.2017
Авторизація
Категорії
Прогноз погоди
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений