Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Дачна лава своїми руками

Немає такої дачі, де влітку не хотілося б присісти і трохи відпочити. Саме тому доброму господарю необхідна зручна і красива лавка. Зробити її при бажанні просто. Після закінчення робіт дачні лава зроблена своїми руками буде добре виглядати біля будинку або в саду.

Для початку потрібно накреслити лавку на аркуші паперу. Так можна визначити скільки знадобиться деревини і як буде виглядати готова лава. Найкраще проводити необхідні заміри вже на передбачуваному ділянці для лавки. Зазвичай висота від землі становить не більше півметра. Низькі лавки або занадто високі будуть незручні. Винятком можна вважати дитячі лавки або лавки зі спинкою великого нахилу. Необхідно включати в креслення всі деталі. Це стосується і декору, і різних додаткових елементів. Можна скористатися додатковим кресленням.

Якщо місце вибрано, креслення зроблений, то можна приступати до роботи. Підготовка деревини буде даватися легко, якщо використовувати спеціальну шліфувальну машину, на якій є насадки. При відсутності такої, можна шліфувати вручну. Завдання цього процесу - прибрати нерівності і шорсткості, зробити деревину гладкою.

Зазвичай лавки на дачі не роблять переносними, а закріплюють їх в землі. Для цього опорну частину лавки потрібно вкопати в землю на глибину близько півметра. Щоб захистити опори від гниття, частина, яка буде знаходиться в землі, потрібно змастити захисним шаром і помістити в поліетилен. Опорну частину потрібно вирівняти за допомогою будівельного рівня, а вже після цього слід засипати пісок в ями.

Після установки опори потрібно збирати залишилася конструкцію. Збирати лавку потрібно поетапно від низу до верху. Між дощок сидіння найкраще залишити щілини. Сидіння повинно бути рівним, тому слід ретельно вирівняти дошки. Частини декору встановлюються в найостаннішу чергу. Вся процедура проводиться згідно з кресленням з урахуванням всіх розрахунків. Лавка міцно закріплюється за допомогою болтів.

Як тільки лава зібрана, обов'язково потрібно її обробити захисним шаром. Це може бути звичайний лак для дерева, або фарба. Все залежить від того якого кольору повинна бути лава в кінцевому підсумку. Захисний шар вбереже лавку від дощу або снігу.

У деяких випадках в лавці можна спорудити ящики для зберігання дачних інструментів та інших предметів. При такому варіанті ящики вставляють після повного висихання лавки.

Категория Строительство
Дата размещения01.03.2019
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений