Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Что продавать в Интернет-магазине?

На сьогоднішній день в Інтернеті існує величезна кількість магазинів, в яких можна замовити будь-який товар. Проводиться таке замовлення дуже просто - необхідно всього лише вибрати той товар, який ви хочете придбати і клікнути мишкою у графі «купити». Однак не кожен з нас хоче бути лише покупцем. Багато хто мріє створити власний Інтернет-магазин. Тим не менш, вони не знають, з чого ж почати цей бізнес і що продавати в магазині. У цій статті ми спробуємо відповісти на подібні питання.


Отже, вивчивши клієнтську базу різних Інтернет-магазинів, можна зробити висновок, що найбільш ходовим товаром є мобільні телефони (камерфони, смартфони). Телефони - самий рентабельний товар. Самі по собі вони маленькі і компактні, привертає також співвідношення ваги, функцій і ціни. Потенційною купівельної аудиторією даного товару є люди у віці від 10 до 50 років. Крім того, телефон легко відправити кур'єрською поштою в будь-яке місто країни.


На другому місці - ноутбуки. Істотним є той фактор, що ноутбуки мають невелику вагу і розмір. Це - плюс для ціни за доставку. Крім того, будь-яка людина може вибрати те, що давно хотів.


На третій позиції - продаж в Інтернет-магазинах книг або електронних носіїв. Невеликі ціни, популярність на ринку, незначні розміри - це безпрограшна комбінація для власників Інтернет-магазинів. Однак для цих трьох позицій існує і великий мінус - величезна конкуренція.


Крім цих названих товарів, ходовою також є дрібна побутова техніка (пилососи, блендери, тостери), ексклюзивний одяг і брендові парфуми.


А ось інтернет магазин Kolibripaat, продає надувні човни в Етонії та Фінляндії, проте кулька менеджерів магазину мешкають в Україні, тому Ви можете придбати обраний товар і замовити його тут.

Категория Интернет
Дата размещения25.02.2018
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений