Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Что делать, если ноутбук залит жидкостью?

Якщо ви випадково залили ноутбук, то ви можете значно полегшити його подальшу долю, діючи швидко і без зволікання.


Насамперед, якщо ноутбук підключений до мережі, вам необхідно відключити живлення від залитого ноутбука. Не потрібно лізти під стіл і висмикувати вилку з розетки - куди швидше висмикнути штекер живлення з самого ноутбука. Жаліти про незбережених файлах будете потім, зараз потрібно рятувати ноутбук.


Після цього як можна швидше (навіть не чекаючи, поки ноутбук відключиться) витягніть акумулятор ноутбука.


Зазвичай рідина проливається зверху на клавіатуру. Щоб злити рідину і не дати їй поширитися вглиб ноутбука, переверніть ноутбук клавіатурою вниз.


Якщо рідини пролито трохи, і ви оперативно виконали всі вищеописані дії, цілком ймовірно, що буде досить просушити ноутбук в теплому приміщенні протягом доби. «Прискорювати» процес сушіння феном не рекомендується. Також не варто пробувати включати залитий ноутбук під час просушування щоб перевірити - чи працює він чи ні.


Дуже багато залежить від самої рідини, яку пролили на ноутбук. Найбезпечніший варіант - це звичайна вода. Але, на жаль, найчастіше це солодкий кава, чай, безалкогольні або спиртні напої. Іноді в залитому ноутбуці винні навіть домашні тварини.


Якщо ви бачите, що навряд чи відбудетеся малою кров'ю, і в ноутбук потрапило вже достатня кількість рідини, то краще віднести його в сервісний центр по ремонту ноутбуків. Навіть звичайна вода, потрапивши на плату всередині ноутбука, може привести до її окислення, а це вже загрожує серйозними проблемами. Для того щоб полегшити роботу майстра, і підвищити шанси ноутбука на порятунок, розкажіть в сервісному центрі ніж був залитий ноутбук, скільки часу пройшло і які дії були зроблені.


Зауважимо, що ремонт ноутбуків після подібних інцидентів проводиться найчастіше в сервісних центрах.

Категория Компьютеры и оргтехника
Дата размещения25.02.2018
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений