Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Будівництво, кілька рекомендацій

І так, ви вирішили побудувати будинок, гараж, і т.д. Що вам для цього знадобиться? Для початку цегла, до вибору якого, потрібно підійти грунтовно. Щоб вибрати хороший, а головне - потрібний вам цегла, потрібно скласти, так би мовити, моніторинг фірм, які пропонують купити вам цегла. Вибирати цегла потрібно, перш за все, за якістю. Ціни на цеглу, в різних місцях, істотно відрізняються, тому ви повинні вибрати найбільш дешевий, але якісний варіант.


І так, визначившись з цеглою, ви повинні вибрати хороші, якісні шпалери для свого будинку. У виборі шпалер потрібно бути обережним, бо є безліч видів шпалер, які зберігаються під час декількох торкання руками. Але у виборі шпалерах, важливо як якість, так і те, щоб ці шпалери подобалися вам. Вибирайте на совість, адже жити там доведеться вам.


Після того, як ви визначилися з цеглою і шпалерами, ви повинні вирішити, що класти на підлогу плитку, ламінат або ж лінолеум?


Особисто мені більше подобається плитка, тому що вона має величезний асортимент, звичайно, це не робить вибір простим, але все таки у вас буде вибір. При виборі плитки, зрозуміло, ви повинні подивитися, щоб вона подобалася вам зовні і кольоровою гамою, але все ж не забувайте подивитися на технічну характеристику плитки, наприклад "покриття для кухні" або "покриття для ванної кімнати". Після того, як ви визначилися з плиткою, ви повинні ретельно оглянути плитку і переконатися, що на ній немає подряпин, тріщин і так далі. Так само у плитки є стандартні розміри: 6мм. - покриття на підлогу, 8-9мм - покриття на стіну. Дуже важливо дізнаватися заздалегідь про додаткові характеристики плитки, наприклад для плитки, яка знаходиться у ванній кімнаті, необхідна хімічна стійкість, тому що в майбутньому вона буде мати безпосередній контакт з миючими засобами.


Настійно раджу, замовляти на 5-10% плитки більше, щоб закрити нестачу, якщо раптом, не дай бог, ви упустите плитку або ж зламаєте при укладанні.


Ну і наостанок, потрібно визначитися, хто буде будувати ваш будинок - ви або будівельники? У наш час дуже багато будівельних організацій високого рівня і будівництво у них йде швидким темпом. Якщо ви відчуваєте і знаєте, що будувати ви не вмієте, то краще за все найняти кваліфікованих людей, які зроблять все за вас. Багато грошей вони з вас не візьмуть, але злегка розщедритися все ж таки доведеться.
Ну і наостанок скажу: вірте в себе і все у вас вийде!

Категория Строительство
Дата размещения22.02.2019
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Категорії
Зверніть увагу
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений