Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Бытовая техника: три полезных совета

Сьогодні побутова техніка стала справжнім членом сім'ї, від якого багато в чому залежить настрій домочадців, адже побутові прилади істотно спрощують нам життя, граючи вирішуючи складні завдання по господарству, і економлять настільки дорогоцінний час. Будь-побутовий прилад, як живий організм, вимагає до себе уваги і турботи, не терпить насильства і брутального ставлення. Майстри кажуть, що кожен другий прилад виходить з ладу через неправильну експлуатацію.


Причинами найчастіше стають: недотримання вимог інструкції, ігнорування будь-яких обмежень, перевантаження приладу, використання неоригінальних комплектуючих або сумнівних засобів для чищення. Всіх цих неприємностей можна уникнути, якщо ставитися до своїх домашніх помічникам більш уважно.


Ось три простих правила, які гарантовано допоможуть збільшити термін користування будь-яким побутовим приладом.


По-перше, зробивши покупку, спочатку ознайомтеся з інструкцією по експлуатації. Тут вказані важливі моменти, які потрібно враховувати при роботі з приладом: технічні характеристики, правила безпеки, застереження, обмеження у використанні та інші корисні рекомендації.


По-друге, будь-який прилад в тій чи іншій мірі вимагає догляду за собою. Кавові, електрочайники, праски, пральні машини вимагають видалення накипу; пилососи, витяжки - зміни фільтрів; плити і варильні панелі мають потребу в чищенні від забруднення і так далі. Користуючись приладом, пам'ятайте, що без належного догляду ваші «вихованці» можуть працювати неправильно. Приділивши їм всього кілька хвилин, ви багато разів продовжите термін їх експлуатації.


І, нарешті, третє. При появі питань по користуванню приладом або при виникненні несправності довіряйте вашу техніку тільки професіоналам. Побутова техніка - це складні механізми, ремонт яких повинні здійснювати тільки люди, які пройшли навчання і технічні знання.

Категория Бытовая техника
Дата размещения25.02.2018
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Сторінка у Фейсбук
Дешеві квитки
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений