Доска объявлений Украины

Категория объявлений: Оборудование / Оборудование для сферы услуг
Текст поиска Цена от до
Искать только с фото

Балансувальний стенд Twin busch TW F-150

Это объявление недействительно!
Ø Колеса від 10 "до 24"
Маса колеса макс. 65 кг
Ø отвір центру колеса 36-135 мм
Час вимірювання 4-7 сек
Напруга 230В
Рівень шуму <70 дБ
Вага приблизно 92 кг

Здійснюємо продаж шиномонтажного обладнання для легкових і вантажних автомобілів, також пропонуємо балансувальні стенди, компресори, домкрати, інструмент для шиномонтажу, пневмогайковерти, видатковий матеріал, бустер. Продаж може бути як оптом так і в роздріб. Надаємо гарантію, доставку, монтаж. Працює сервіс-служба. В наявності є багато інших моделей. Можлива доставка по всій Україні. За додатковою інформацією звертайтесь по телефону.
Теги:
Обладнання для СТО, автосервіс під ключ, Оборудование для СТО, автосервис под ключ, Шиномонтаж, підіймач, компресор, 3D розвал - сходження, покрасочна камера, інструмент, домкрати, мийки, вакумна заміна масла, обладнання для техогляду, парковочні підіймачі, латки, грузи, пневмо інструмент, пневмо розводка, надання послуг для СТО, Шиномонтаж, подъемник, компрессор, 3d развал - схождение, покрасочная камера, инструмент, домкраты, мойки, вакумна замена масла, оборудования для техосмотра, парковочни подъемники, латки, грузи, пневмо инструмент, пневмо разводка, предоставление услуг для СТО.
Тип объявленияПредложение, продаю
Цена850 евро
Категория Оборудование / Оборудование для сферы услуг
Имя пользователяТарас
Дата размещения28.10.2017
Дата окончания действия02.05.2018
Ключевые слова обладнання для сто автосервіс під ключ оборудование для сто автосервис под ключ шиномонтаж підіймач компресор 3d розвал - сходження покрас
Похожие объявления
Предыдущие объявления
  • нет
Следующие объявления

Авторизация
Категории
Рейтинг лучших досок объявлений