Доска объявлений Украины

Категорія оголошень: Услуги / Юридические услуги
Текст поиска Цена от до
Шукати тільки з фото

Адвокат

Це оголошення не дійсне!
Надання кваліфікованих юридичних послуг в будь-якій галузі права. — стягнення заборгованості; — відшкодування збитків та стягнення неустойки; — визнання господарських угод недійсними; — визнання права власності; — повернення майна з чужого незаконного володіння; — розірвання господарських договорів; — інші спори, які підвідомчі господарським судам; — сімейні спори; — трудові спори; — житлові спори; — земельні спори; — відшкодування матеріальної та моральної шкоди; — стягнення заборгованості; — невиконання грошових зобов`язань; — захисть прав інтелектуальної власності; — спадкові спори. Допомога у вирішенні податкових спорів: — проведення аналізу законності (обгрунтованості) акту податкової перевірки, складання та подача заперечень на акт; — участь у розгляді заперечень на акт органу державної податкової служби; — оскарження рішень державної податкової інспекції в адміністративному порядку, представництво інтересів Клієнта в державній податковій адміністрації регіону та Державній податковій адміністрації України; — оскарження в адміністративних судах всіх інстанцій податкового повідомлення-рішення або іншого рішення про нарахування грошового зобов’язання, представництво інтересів Клієнта в судах. 1. Правовий аналіз ситуації, оцінка правових ризиків, надання консультацій щодо можливих дій. 2. Підготовка претензій. 3. Проведення переговорів для вирішення спору мирним шляхом. 4. Написання заяв, скарг, пропозицій. 5. Представництво в органах державної влади та місцевого самоврядування. 6. Підготовка позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, а також інших процесуальних документів. 7. Представництво в органах судової влади. 8. Юридичний супровід на етапі виконання судового рішення.
Тип оголошенняПредложение, продаю
Ціна100 грн.
Категорія Услуги / Юридические услуги
Ім'я користувачаВиталий
Дата розміщення26.02.2018
Дата закінчення дії29.04.2018
Ключові слова уголовные гражданские дела
Авторизація
Категорії
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений