Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

11 правил етикету, які ви порушуєте і навіть не здогадуєтесь про це

1. Ви невірно передаєте сіль
Коли ви сидите за столом і хтось просить вас передати сіль, завжди передавайте її разом з перцем. Так радить консультант з етикету з Каліфорнії Меріенн Паркер (Maryanne Parker). За її словами, в деяких колах це може бути перевіркою вашого рівня етикету.

 

2. Ви занадто рано берете хліб з кошика
Завжди спочатку пропонуйте хліб сусідові справа і зліва. І тільки потім беріть шматочок для себе.

 

3. Ви цокаєтеся під час тостів
Так завжди роблять у фільмах, але це неправильно. Відповідно до етикету, потрібно просто підняти келих.


4. Ви відпиває з келиха після тосту в вашу честь
Здавалося б, коли вимовляють тост в вашу честь, потрібно випити разом з усіма. Але це помилка. Тримайте келих в руці, але не відпиває.

 

5. Ви занадто ввічливі на перехрестях
Звичайно, доброта і подяку роблять життя кращим, але на перехрестях потрібно дотримуватися правила, а не розсипатися в люб'язностях. Коли хтось пропускає іншого водія вперед, може виникнути плутанина, а це дуже небезпечно. Експерт з етикету Мері Френсіс МакГроу (Mary Frances McGraw) радить завжди бути добрим, але в першу чергу пам'ятати про безпеку.

 

6. Ви нехтуєте статусом, коли уявляєте людей один одному
Поширена помилка в діловому етикеті відбувається при поданні незнайомих людей. За правилами, спочатку потрібно назвати вищого за посадою, згадавши його звання або ступінь. Наприклад: «Президент Іванов, це віце-президент Петров». Або так: «Це професор Сидоров, його колега - професор Лебедєв - і їх помічник Сергій».


7. Ви носите сумку не на тому плечі
Сумка завжди повинна бути на лівому плечі або в лівій руці. Так права рука буде вільна для рукостискань.

 

8. Ви підходите до свого місця зліва
«Відповідно до етикету, завжди потрібно підходити до свого місця справа», - каже Джеральд Гласкок (Gerald Glascock), директор Південного інституту етикету і протоколу. Він також нагадує, що ні в якому разі не можна тиснути комусь руку, коли ви сидите.

 

9. Ви дивіться в очі співрозмовнику, коли відпиває з келиха
Не піднімайте погляд, поки відпиває свій напій. Просто дивіться в келих. Це зручніше і з практичної точки зору. Так у вас менше шансів облитися і опинитися в незручній ситуації.

 

10. Ви передаєте їжу не в ту сторону
Їжу за столом потрібно передавати проти годинникової стрілки або сусідові справа. Так простіше підтримувати порядок: ніхто не опиниться в ситуації, коли їду пропонують по обидва боки. Але трапляються й винятки. Якщо людина зліва від вас попросив передати йому щось, слід це зробити.

 

11. Ви неправильно залишаєте після себе штанги в спортзалі
Хорошим тоном вважається не тільки брати з собою рушник, щоб витирати піт, а й фіксувати штангу на низькій позиції після використання. Тоді наступна людина не отримає травму, намагаючись підняти занадто важка вага.

Категория Искусство
Дата размещения06.03.2019
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи
  • нет
Категории каталога статей
Авторизація
Категорії
Прогноз погоди
Благодійність
Шановні користувачі!
Оголошенням які публікуються з метою збору коштів на лікування (реабілітацію) дитини (дітей) - "Пріоритетний-статус" надається безкоштовно.
Після розміщення зв'яжіться з нами, в листі обов'язково вкажіть посилання на оголошення і номер телефону вказаний в оголошенні.
Самостійно допомогти хворим дітям Ви можете на сайті Української біржі благодійності
Рейтинг лучших досок объявлений