Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:
Сортировать статьи

Бизнес и Финансы

Создание бренда: так ли все просто?

Як відомо, брендинг починається безпосередньо до виготовлення товару і може розроблятися протягом тривалого часу. Однак не варто витрачати кошти на просування неякісного товару. Лише в разі гарантії стабільної якості бренд буде мати вплив на свідомість споживача.

категория: Бизнес и Финансы
Грамотная раскрутка сайта для успешного ведения интернет-бизнеса

Якщо ви є власником бізнесу, і останнім часом стали помічати, що рівень одержуваних доходів став знижуватися, прочитайте подану статтю гранично уважно. Повірте, вона саме для вас! Природно, що сьогодні конкуренція в бізнесі гранично висока, тому кожен підприємець повинен прикладати колосальні зусилля для того, щоб його компанія росла і розширювалася.

категория: Бизнес и Финансы
Як стати щасливішим на роботі

Давно помічено, що по-справжньому досягти успіху можна тільки на улюбленій роботі в Воткінську. Все інше буде лише мукою і призведе в результаті до психологічного зриву. Хочете бути успішною і щасливою на службі? Використовуйте цей тест, щоб сформулювати і виконати свої мрії.

категория: Бизнес и Финансы
Фріланс - дистанційна робота в інтернеті

З кожним днем ​​набирає популярність віддалена онлайн робота в Україні, фріланс. І дійсно, як зручно і приємно не мучитися кожен день в пробках, не мати начальника над собою, який раз у раз шукає тебе роботу не на часі. Можна приступати до роботи, коли зручно і є настрій, а не з восьми до п'яти.

категория: Бизнес и Финансы
Як влаштуватися на хорошу роботу не маючи досвіду?

З цим завданням стикаються люди різного віку, але найбільше вона зачіпає молодих фахівців, які отримали диплом або сертифікат про освіту, але не мають практичних навичок в обраній сфері діяльності.

категория: Бизнес и Финансы
Пошук роботи

Що таке знайти роботу через соціальну мережу? Досить просто: це черговий пошук, робота в Україні «по знайомству», перенесений в інтернет. Як діє старий механізм працевлаштування в новому середовищі, розповімо в цій статті.

категория: Бизнес и Финансы
Работа копирайтером

На сьогоднішній день існує маса найрізноманітніших способів того, як саме можна отримати додаткових дохід в мережі інтернет. Які з них вимагають первинних вкладень, якісь дозволяють заробляти багато або мало, ви також можете підшукати собі непогану роботу на ria.ua, однак, незважаючи на таке розмаїття з кожним роком зростає популярність такого заробітку в мережі як заняття копірайтингом.

категория: Бизнес и Финансы
Переваги та недоліки роботи фрілансером

Більшість в пошуках роботи, хоч раз в житті забивали пошуковий запит «робота в інтернеті». Однак, не всі ризикують піти в віддалену роботу, забувши про офісну матушню і дратівливого начальника. Але давайте розберемо плюси і мінуси фріланса для сучасної людини.

категория: Бизнес и Финансы
Як відкрити інтернет магазин за 1 день?

Цією статею, ми б хотіли поділитися із Вами дійсно простою в обслуговуванні системою керування інтернет-магазином, що дозволяє запустити власну торгівельну площадку за 1 день.

категория: Бизнес и Финансы

Доска объявлений BZ.UA - это молодой стремительно растущий сайт частных и коммерческих объявлений. Основным преимуществом доски объявлений в Украине, является практически мгновенное размещение информации и удобный поиск по рубрикам и регионам.

Решили продать авто-мото технику, недвижимость, мебель или телефон? Лучшее решение для вас – это добавить объявление на сайте объявлений ДОСКА.PP.UA. Наша доска объявлений, является всеукраинским порталом, каждый день у нас ищут товары и услуги нескольо тысяч потребителей со всех регионов Украины. Разместите свое предложение на сайте, а мы займемся поиском клиента.

Категории каталога статей
Авторизация
Категории
Уважаемые пользователи!
Объявлениям которые публикуются с целью сбора средств на лечение (реабилитацию) ребенка (детей) - "Приоритетный-статус" предоставляется бесплатно.
После размещения свяжитесь с нами, в письме обязательно укажите ссылку на объявление и номер телефона указанный в объявлении.

Самостоятельно помочь больным детям Вы можете на сайте УББ
Рейтинг лучших досок объявлений