Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Запись видео с экрана: 5 бесплатных программ

Запись видео с экрана: 5 бесплатных программ
Описание:

Ці додатки допоможуть вам записати вміст екрану комп'ютера, планшета або смартфона.

1. OBS Studio
Платформи: Windows, macOS, Linux.


Як записати відео з екрану: OBS Studio

Крос-платформна програма з відкритим вихідним кодом. Дуже швидка і функціональна. Витративши декілька хвилин на знайомство з російськомовним інтерфейсом, ви зможете без праці записати екран.
Одночасно з відео дисплея можна писати звук мікрофона і накладати зображення з веб-камери. OBS Studio дозволяє вибирати дозвіл і формат запису (FLV, MP4, MKV, MOV та інші). Крім того, вона вміє транслювати відео на Twitch і YouTube, тому дуже популярна серед геймерів.
Якщо захочете використовувати весь потенціал OBS Studio для запису ігор або інших просунутих завдань, то в Мережі можна знайти інструкції по настройці програми. Вони допоможуть вам досягти ідеального балансу між швидкодією і якістю картинки.
Єдиний недолік, який хочеться відзначити, це відсутність вбудованого редактора. Але якщо вам знадобиться обрізати або якось ще змінити готові записи, ви можете використовувати спеціальні програми для відеомонтажу.

Спробувати OBS Studio →


2. DU Recorder
Платформи: Android.

DU Recorder - запис екрану і редагування відео ScreenshotDU Recorder - запис екрану і редагування відео ScreenshotDU Recorder - запис екрану і редагування відео ScreenshotDU Recorder - запис екрану і редагування відео ScreenshotDU Recorder - запис екрану і редагування відео ScreenshotDU Recorder - запис екрану і редагування відео Screenshot
Дуже популярна в Google Play програма для запису екрану. У неї найвищі оцінки. До того ж DU Recorder повністю безкоштовна і не докучає рекламою.
По частині функціональності у DU Recorder теж все непогано. Ви можете одночасно записувати відео з екрану, камери, мікрофона і в будь-який момент ставити процес на паузу. Програма підтримує запис в дозволі до 1080p на швидкості 60 кадрів в секунду.
Крім того, DU Recorder дозволяє стрім відео на YouTube, Facebook і Twitch. А завдяки вбудованому редактору можна обрізати готові ролики і навіть перетворювати їх в гифки.


3. Функція «Запис екрану»
Платформи: iOS 11.
Функція «Запис екрану» Функція «Запис екрану»
В останній на поточний момент версії iOS з'явилася вбудована функція, за допомогою якої можна записувати вміст екрану і звук на iPhone або iPad. Завдяки їй вам не знадобиться сторонній софт або комп'ютер.
Щоб ви могли використовувати функцію запису, додайте в пункт управління спеціальну кнопку. Для цього перейдіть в розділ «Налаштування» → «Пункт управління» → «Налаштувати елем. управління »та натисніть плюс біля кнопки« Запис екрану ». Вона з'явиться в пункті управління, де її можна буде використовувати для включення функції запису.
Після простого натискання по цій кнопці починається запис без зовнішнього звуку, а після тривалого з'являється іконка для активації або вимкнути мікрофон. Після повторного натискання запис зберігається в програму «Фотографії», де її можна відредагувати.

 

4. QuickTime Player
Платформи: iOS 8-11 (через Mac), macOS.

 

Як записати екран в QuickTime Player

Програма QuickTime Player, яку можна знайти на будь-якому комп'ютері Mac, записує відео як екрану самого Mac, так і підключених до нього iOS-гаджетів. Таким чином, якщо ви не можете записати вміст дисплея iPhone або iPad за допомогою вбудованої в iOS 11 функції, вас виручить зв'язка QuickTime Player + Mac.
Щоб записати відео з екрану Mac, відкрийте QuickTime Player і натисніть «Файл» → «Новий запис екрану». Потім клікніть по стрілці біля з'явилася червоної кнопки і виберіть необхідні налаштування звуку. Натиснувши на червону кнопку, ви запустите запис. Зупинити її можна за допомогою кнопки «Стоп», яка з'являється у верхній правій частині екрана.
Щоб записати екран iPhone або iPad, підключіть гаджет до Mac за допомогою кабелю, відкрийте QuickTime Player і натисніть «Файл» → «Новий відеозапис». Потім клікніть по стрілці біля з'явилася червоної кнопки і виберіть необхідні настройки. Натиснувши на червону кнопку, ви запустите запис. Зупинити її можна за допомогою кнопки «Стоп», яка з'являється на місці червоної.

 

5. LonelyScreen
Платформи: iOS (через Windows-ПК або Mac).
Як записати екран в LonelyScreen

Якщо немає можливості оновитися до iOS 11, а замість Mac у вас комп'ютер з Windows, то найпростіший спосіб записати екран iPhone або iPad - за допомогою деськтопной програми LonelyScreen.
Коли ви запустите її на ПК і підключіть до нього мобільний пристрій через кабель, з'явиться можливість вивести зображення iPhone або iPad на монітор. Для цього натисніть в пункті управління «Повтор екрану» і виберіть LonelyScreen. Після цього для початку запису буде достатньо клікнути по червоній кнопці у вікні програми на комп'ютері.

Будь-яких налаштувань в ній немає, все спрощено до краю. Крім того, програма пише звук відео- та аудіофайлів, але не сприймає мікрофон.
На офіційному сайті LonelyScreen є безкоштовна і платна версії програми, відмінності між якими не вказані. Але за час тестування першої з них якихось обмежень я не виявив. Хіба що LonelyScreen періодично пропонує перейти на платний варіант.

Категория Компьютеры и оргтехника
Дата размещения20.11.2017
Количество просмотров54
Статью добавил пользователь admin
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи
  • нет
Следующие статьи
  • нет

Почему мы рекомендуем Ria.ua?
Есть несколько причин и одна из них - хорошая индексация в поисковиках!
В отличии от других топовых досок объявлений, которые скрывают от Google страницы с Вашим объявлением, но при этом, например "дерут" деньги за размещение более 1 коммерческого объявления. На Риа, Вы можете разместить больше и при этом попасть в ТОП в поиске совершенно БЕСПЛАТНО! Впрочем, есть и одно главное правило успешно работающее на любой доске бесплатных объявлений, которая не "скрывает страницы" - уникальный текст! Поскольку мы, являемся сайтом, который в течении дня по нескольку раз проверяется роботами поисковых систем с нами и нашими партнерами Вы можете достичь большего результата.

Доска объявлений BZ.UA - это молодой стремительно растущий сайт частных и коммерческих объявлений. Основным преимуществом доски объявлений в Украине, является практически мгновенное размещение информации и удобный поиск по рубрикам и регионам.

Решили продать авто-мото технику, недвижимость, мебель или телефон? Лучшее решение для вас – это добавить объявление на сайте объявлений ДОСКА.PP.UA. Наша доска объявлений, является всеукраинским порталом, каждый день у нас ищут товары и услуги нескольо тысяч потребителей со всех регионов Украины. Разместите свое предложение на сайте, а мы займемся поиском клиента. Основным отличием от других досок бесплатных объявлений, является размещение бесплатного обявления или информации в бизнес-каталоге абсолютно бесплатно (для регистрации компании или интернет-магазина в бизнес каталоге ДОСКА.PP.UA, необходима авторизация на сайте), не создавая учетной записи. Если же Вы часто размещаете объявления или оказываете, например услуги на постоянной основе, то создание профиля на сайте, позволит Вам с легкостью управлять информацией, обновлять объяления и размещать их в приоритетных блоках. Доска бесплатных частных объявлений BZ.UA незаменима для тех, кто ищет, предлагает товары и услуги в Интернете. Мы постарались учесть все сферы интересов наших пользователей, создав удобный рубрикатор с наиболее распостраненными категориями объявлений.

Обратите внимание!
Категории каталога статей
Авторизация
Рекомендуем
Категории
Рейтинг лучших досок объявлений