Доска объявлений Украины

Категория каталога статей:

Стоит ли доверять Google поиску?

Стоит ли доверять Google поиску?
Описание:

Як на Вашу думку - чи достовірні результати видачі найпопулярнішого пошукача в світі?

6 листопада у техаській церкві сталася стрілянина, в результаті якої загинули щонайменше 26 осіб. Незабаром після цього Google почала просувати в пошуку результати з інформацією про те, що підозрюваний - це радикальний комуніст, який має безпосереднє відношення до антифашистського руху. Інформація з'явилася в модулі «Популярне у Twitter», тому не помітити її було важко, хоч вона і не з'явилася в самому верху списку.

Це була далеко не перша помилка пошуку Google. Як завжди, компанія пообіцяла виправити проблему і поліпшити алгоритм відбору результатів.

Але ця обіцянка не вирішує головну проблему: монополію каліфорнійського гіганта на правду.

Згідно досліджуванням, мало хто беззастережно вірить новинам в соціальних мережах. Але цього не можна сказати про пошукові системи, в області яких Google довгий час лідирує. Маркетингова компанія Edelman в ході проведеного в 2017 році дослідження з'ясувала, що 64% ​​користувачів вірять інформації з пошукових сервісів. При цьому лише 57% людей довіряють новинам з традиційних ЗМІ.

Дослідник Дана Бойд (Danah Boyd) говоріт, що, замість того щоб вчитися оцінювати достовірність джерел інформації, студенти «просто вважають Google надійним сервісом, а" Вікіпедію "- ні». Google підтримує таке бачення - так само, як Amazon і Apple, продукти яких все частіше використовують віртуальних помічників.

Завдяки Google Assistant пошуковий сервіс стає надійним компаньйоном, у якого можна запитати що завгодно. Одна з головних ідей полягає в тому, що людям не обов'язково знати якісь особливі команди, щоб «розмовляти» з комп'ютером. Демонстрації пристроїв на зразок Google Home показують, що Assistant дуже непогано аналізує контекст простих питань і вгадує, що саме хотів запитати користувач. Коли помічник озвучує брехливу інформацію, то це ще гірше, ніж читати її з екрану.

Навіть якщо результати Google в переважній більшості випадків правдиві, всього кілька невірних тверджень на тему зразок масової стрілянини можуть стати великою проблемою. Особливо якщо врахувати, що люди вірять у все, що Google їм каже.

Навіть якщо просто публічно вказувати компанії на те, що результати в її пошуковій системі невірні, це може змусити її ретельніше стежити за тим, щоб такого більше не повторювалося. Google має робити все можливе, щоб не показувати фальшиві новини і породження теорій змови поруч з серйозними працями компетентних журналістів. Ми, в свою чергу, не повинні вважати пошукові системи джерелами беззастережної правди.

Здається після цієї публікації, пошуковик заблокує цю сторінку, або сайт... Але, неподілитися було б не добре.

Категория Интернет
Дата размещения20.11.2017
Количество просмотров73
Статью добавил пользователь vmdnepr
Написать письмо автору
Выберите действие:
Пожаловаться на публикацию
Еще статьи из данной категории
Предыдущие статьи Следующие статьи

Почему мы рекомендуем Ria.ua?
Есть несколько причин и одна из них - хорошая индексация в поисковиках!
В отличии от других топовых досок объявлений, которые скрывают от Google страницы с Вашим объявлением, но при этом, например "дерут" деньги за размещение более 1 коммерческого объявления. На Риа, Вы можете разместить больше и при этом попасть в ТОП в поиске совершенно БЕСПЛАТНО! Впрочем, есть и одно главное правило успешно работающее на любой доске бесплатных объявлений, которая не "скрывает страницы" - уникальный текст! Поскольку мы, являемся сайтом, который в течении дня по нескольку раз проверяется роботами поисковых систем с нами и нашими партнерами Вы можете достичь большего результата.

Доска объявлений BZ.UA - это молодой стремительно растущий сайт частных и коммерческих объявлений. Основным преимуществом доски объявлений в Украине, является практически мгновенное размещение информации и удобный поиск по рубрикам и регионам.

Решили продать авто-мото технику, недвижимость, мебель или телефон? Лучшее решение для вас – это добавить объявление на сайте объявлений ДОСКА.PP.UA. Наша доска объявлений, является всеукраинским порталом, каждый день у нас ищут товары и услуги нескольо тысяч потребителей со всех регионов Украины. Разместите свое предложение на сайте, а мы займемся поиском клиента. Основным отличием от других досок бесплатных объявлений, является размещение бесплатного обявления или информации в бизнес-каталоге абсолютно бесплатно (для регистрации компании или интернет-магазина в бизнес каталоге ДОСКА.PP.UA, необходима авторизация на сайте), не создавая учетной записи. Если же Вы часто размещаете объявления или оказываете, например услуги на постоянной основе, то создание профиля на сайте, позволит Вам с легкостью управлять информацией, обновлять объяления и размещать их в приоритетных блоках. Доска бесплатных частных объявлений BZ.UA незаменима для тех, кто ищет, предлагает товары и услуги в Интернете. Мы постарались учесть все сферы интересов наших пользователей, создав удобный рубрикатор с наиболее распостраненными категориями объявлений.

Обратите внимание!
Категории каталога статей
Авторизация
Рекомендуем
Категории
Рейтинг лучших досок объявлений