Доска объявлений Украины

Категория объявлений: Авторынок / Автозапчасти
Текст поиска Цена от до
Искать только с фото

Шолом Acerbis IMPACT 3.0 білий/зелений

Шолом Acerbis IMPACT 3.0 білий/зелений
Шолом Acerbis IMPACT 3.0 білий/зелений
Шолом Acerbis IMPACT 3.0 білий/зелений
- Регульований козирок.
- 3 передні вентиляційні отвори.
- 6 задніх вентиляційних отворів.
- Гіпоалергенна, змінна підкладка, з подушками системи Comfort, легко з'ємна і її можна мити.
- Подвійне D-подібне кільцеве закриття.
- Корпус ергономічно спроектований для кращого кріплення до фіксації шиї.
- Вага 1090 ± 50 гр. (розмір M).

Acerbis - італійський виробник мотоаксесуарів та екіпірування, що забезпечив світ першокласними мототоварами з моменту його створення в 1973 році. Acerbis засновано італійцем Franco Acerbis. Раніше, Франко Ацербіс працював механіком для італійської команди ендруро, а в 1973 році він супроводжував команду під час поїздки до США. Під час цієї поїздки він зустрів Престона Петті, який у той час був відомий своїм виробництвом пластикових компонентів для мотоциклів. У 1973 році Acerbis почав імпортувати Prestons fenders в Італію і, таким чином, заснував компанію Acerbis. 30-річний досвід роботи з кращими позашляховими гонщиками у світі збагатив технологічний розвиток Acerbis і зробив компанію світовим лідером у галузі продукції для мотолюбителів та професійних гонщиків. Продукція Acerbis гарантовано виготовлена з урахуванням європейських вимог функціональності та міцності. Компанія Acerbis виробляє широкий асортимент технологічно складних запчастин для мотоциклів, наприклад таких як паливні баки та пластмасові елементи облицювання. Але перш за все Acerbis відома як виробник якісного екіпірування для позашляхових гонщиків в мотокросі та ендуро, із представництвами в 43 країнах світу.

Інтернет-магазин, відомий як ACERBIS Україна, є офіційним представником компанії ACERBIS ITALIA SPA в Україні. Ми пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс послуг як от: доставка та продаж нових колекцій екіпірування та усього асортименту аксесуарів і запчастин для мототехніки, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

ACERBIS - вибір чемпіонів!

0992638596
0682207172
Тип объявленияПредложение, продаю
Цена8150 грн.
Категория Авторынок / Автозапчасти
Имя пользователя8150
Сайт
Телефон Показать телефон
Дата размещения25.03.2018
Дата окончания действия26.05.2018
Ключевые слова екіпіровка для мотокросу шоломи дитяча екіпіровка мото аксесуари дорожня екіпіровка шоломи взуття джерсі дощовики
В избранное
ЭТО ВАШЕ ОБЪЯВЛЕНИЕ? ПОВЫСТЕ ЕГО ЭФФЕКТИВНОСТЬ СЕЙЧАС!
Мы предлогаем Вам воспользоваться платными услугами нашего сайта. Вы можете приобрести нижеуказанные пакеты по низким ценам. Предлогаемые нами пакеты существенно повысят эффективность Вашего обьявление и Вы быстрее получите желаемый результат! Кроме того : У нас время скидок! Все цены указаны с учетом скидки 30%!


Доска объявлений Украины молодой стремительно растущий сайт частных и коммерческих объявлений. Основным преимуществом нашей доски объявлений в Украине, является практически мгновенное размещение информации и удобный поиск по рубрикам и регионам.

Решили продать авто-мото технику, недвижимость, мебель или телефон? Лучшее решение для вас – это добавить объявление на сайте объявлений ДОСКА.PP.UA. Наша доска объявлений, является всеукраинским порталом, каждый день у нас ищут товары и услуги нескольо тысяч потребителей со всех регионов Украины. Разместите свое предложение на сайте, а мы займемся поиском клиента.

Авторизация
Категории
Партнеры проекта
Рейтинг лучших досок объявлений